2733
2734
من که خودم تک هستم و به همه هم توصیه میکنم وای خیلی خوبه
من فکر میکنم بچه اعتماد به تفسه بیشتری داری....................................اخ جون خیلی خوشحالم..
من تا بحال ندیده بودم کسی یکی یه دونه بودن این قدر خوشجال باشه
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به نظر من هم تک فرزندی و هم چند فرزندی یه سری معایب داره یک سری محاسن داشتن خواهر برادرم همینطور بعدم بستگی به سیاست پدر و مادر و رابطه بچه ها هم داره بعضی خواهر برادرا خیلی باهم خوبن بعضی نه

کلا به خیلی عوامل بستگی داره
نه کی گفته اونطوری فقط توسزوکله ی هم میزنن....من مامان و بابام هم هر دو شاغل بودن ولی با این وجود من هیچ وقت اخساس تنهایی نمیکنم
تصوره اینکه اگه یه خواهر یا برادر کوچیکتر داشتم خیلی برام سخات بود
من دو تا خواهر و یک برادر دارم اصلا نمی تونم تصور کنم که الان نه خواهری داشتم و نه برادری. هیچ کس برای درد دل و حرفهای خودمونی به جای خواهر نمی رسه .من عاشق خاله و عمه شدنم اگه امکانات و حوصله داشتم بیشتر از دو تا می اوردم ولی توی این دوره زمونه نمیشه.شوهرم نظرش به یکی بود ولی من قانعش کردم الان هم خیلی از اینکه پسرمون یه خواهر داره خوشحاله.بنظرم اعتماد بنفس بستگی به تک فرزند بودن نداره البته اعتماد به نفس در بچه های اول نسبت به بقیه بیشتره.
وای دنیای بدون خواهر و برادر اصلا متصور نیست برام. من دو تا خواهر دارم یه برادر. من و برادرم ازدواج کردیم. هر وقت همه منزل پدرم جمع می شیم خیلی بهمون خوش می گذره. تازه انقدر هوای همدیگه رو داریم. هر کدوم مشکلی داشته باشیم بقیه ساپورتش می کنن. خواهر و برادر پشت و پناه آدمه.
2706