2733
2739
عنوان

روزموعدمه هنوز پ نشدم دهانه رحمم همچنان بالاست ینی باردارم خداجون

| مشاهده متن کامل بحث + 2527 بازدید | 90 پست
از کجا میفهمی دهانه رحمت بالاس😐

منم اومدم همینو بفهمم

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینجوری بودم اول

عزیزم این کارو خارج از شوخی نکن ، اگه یک درصد باردار باشی اصلن خوب نیس ، الان پیش دکتر هم که میری تا روز زایمانت اصلن معاینت نمیکنه اگه باردار باشی تازه اونم اگه بخوای طبیعی زایمان کنی روز زایمان یه نگاه میکنن وگرنه اصلن خوب نیس به رحم و واژن در بارداری دست زد 

ولی از من به تو نصیحت اگه بی بیچکت مثبت شد بزار لا اقل ۲ روز الی ۳ روز از موعدت بگذره بعد برو آزمایش ...

ممنون از راهنمایت عزیزم

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
2728

من همیشه قبل از پریود سینه هام شدیدا درد داشت ولی الان 5 روز تا موعدم مونده هیچ دردی ندارم فردا میشه روز 14 ام از زدن امپولم، خداکنه نی نی باشه

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
شما فردا بی بی چکتو بزار خبرش بهم بده

باشه گلم

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
کسی هست مثل من نفهمیده باشه🙄🤔😐

من فهمیدم 

دارم سکته میکنم ولی

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
2740
من همیشه قبل از پریود سینه هام شدیدا درد داشت ولی الان 5 روز تا موعدم مونده هیچ دردی ندارم فردا میشه ...

ببین گلم موقه پریودی دهانه رحم میادپایین حدود۳سانتی واژن ولی موقه تخمک‌گذاری ۸الی۱۰سانت میره بالا واگه لقاح صورت بگیره همون بالامیمونه درغیراین صورت‌میادپایین

ولی یا خداااا اصلا تصورشم برام‌محاله دست کنم😖😖😖😖😖😢😢😢😢

من رفتم مشت کمد قایم شدم از ترس 😱😱😱

من رفتم مشت کمد قایم شدم از ترس 😱😱😱

😃😂😂😂

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖
عزیزم این کارو خارج از شوخی نکن ، اگه یک درصد باردار باشی اصلن خوب نیس ، الان پیش دکتر هم که میری تا ...

منم با شما موافقم 

ولی خیلی توی تامیک خانمها میبینم هی نعاینه میشن و سونو واژینال انجام میدن

انشااله كه باردار هستين ولي منم سواله برام چطور ميفهمين دهانه رحم كجاس

مرسی گلم توضیح دادم بالا

اولش براخودم سخت بودولی الان راحته

2706