2733
2734
گناهكار كه هست 😏😏😏 حالا اين دفعه رو ناديد ميگيرم  چه كنم آي ام الي يار مهربون 😌😌😌

اگه تکرار کرد ۵۳ سال از تاپیک زدن محرومش کن

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هیچ وقت نمیمردم که شوهرم بره یه زن دیگه بگیره.

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖
2728
كوجا عزيزم  ميخواي بري اول امتحان كني ببيني چي بهتر جواب ميده كه بياي پاسخ دقيق بدي 😂😂🤣🤣😜 ...

تقلب نداریما

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2740
كوجا عزيزم  ميخواي بري اول امتحان كني ببيني چي بهتر جواب ميده كه بياي پاسخ دقيق بدي 😂😂🤣🤣😜 ...

دارم مسافرت میرم قم.

انشاالله نائب الزیاره شما خواهم بود.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
دارم مسافرت میرم قم. انشاالله نائب الزیاره شما خواهم بود.

اااااااا آخيييييي

خوش به سعادتت

وااااي تو رو خدا منو يادم كني برام دعا كني 😔😔😔😔

خيييييلي محتاج دعام خيييلي 😢😢😢😢

ببخشيد ها باهاتون شوخي كردم

ولي حكمتي شد شايد انشاا.. يادتون بياد از من دعام كنيد 😔

اااااااا آخيييييي خوش به سعادتت وااااي تو رو خدا منو يادم كني برام دعا كني 😔😔😔😔 خيييييلي محتا ...

خواهش میکنم.اگر قابل باشم حتما.انشاالله روزی خودتون.😊

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
نه اين تقلب نيست  اتفاقا خوبه بچه ها عملي ميخوان سوالات رو اجرا كنن  همچين مفهومي و عميق ...

منکه قبلا همه روشا رو امتحان کردم 😏😏