2737
2734
عنوان

خانواده‌ی همسرم دارن میان یکماه بمونن خونم

| مشاهده متن کامل بحث + 3829 بازدید | 206 پست
بگو من زایمان کردم میخوام راحت باشم عجب شوهرایی دارین من خدایی حوصله مادرخودمم ندارم که بخواد بمونه

اخه آدم روش نمیشه، اومدم مثلا ملاقات 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اخه آدم روش نمیشه، اومدن مثلا ملاقات 

من خودم روم نمیشه که بگم نیان، اینهمه راه رو به خاطر ما اومدن ولی الان اذیت میشم وگرنه همیشه میان دوهفته میمونن

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
یه راه میگمت،اگه منو نخورن خانوما،بگو ببخشید من بایدراحت باشم لباس کوتاه بپوش جلوشون شوهرتو ببوس،جلف ...

لباس باز زیاد میپوشم.تو پستا گفتم فایده نداره

کاربر شیمپک هستم.فعلا با این کاربری فعالم.گفتم که دوستام بدونن هستم هنوز  
2742
من خودم روم نمیشه که بگم نیان، اینهمه راه رو به خاطر ما اومدن ولی الان اذیت میشم وگرنه همیشه میان دو ...

من که ازالان گفتم شب بیمارستان پرستار بگیر بعدشم یه ماماخونگی هست بیاد واسه کارای بعدزایمان نه حوصله مامانمو دارم یه هفته وایسه نه خواهرشوهر

2740

تقریبا ی همچین چیزایی دیدم خدارو شکر واسه خودم که ن اما واسه یکی از نزدیکام . اما اونا خودشون کارارو میکردن و این همه نمیمومدن . اما عزیزم فقط بهت بگم ک با گذشت زمان درست میشه .خیلی سخته ها بیش از اندازه اما خوب وقتی میبینی ک کاری از دستت برنمیاد محل نده سعی کن روزای زندگیتو الکی از دست ندی . این سری سعی کن مثبت ببینی اگه ۹۹ درصدش بد باشه تو به اون ۱ درصد فکر کن .مهمون حبیب خداست .میدونم ک خیلی سخته خیلی چون دیدم اما خوب کاریم ازت برنماد .خودتو سره دیگران اذیت نکن

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
شبا باصدای بلند نزدیکی کنین،باهم برید حمام یابه شوهرت بگو ببرشون  مسافرخونه

حالا به شوهرم بگم ببرشون مسافرخونه مادر پدرتو ؟ مگه اون قبول میکنه والا الانم که اینجان غلام حلقه به گوششونع دیشب گفتم بیا بریم بیرون با هم یعنی میدونی دخترمو دوستایی بردیم پارک مادرش اینا تو خونه بودم بعد موقع برگشتن گفتم حالا که بیرونیم بریم بیرون یه چیزی بخوریم بعد بریم خونه برگشت گفت من که میرم خونه مامانم اینا تنهان 😐منم اینقدر لجم گرفت دخترمو گذاشتم تو ماشین خودم نشستم پشت فرمون گفتم باشه تو برو خونه ما شام میریم بیرون ، بعد با دخترم رفتیم بیرون شام خوردیم اومدیم 

حالا به شوهرم بگم ببرشون مسافرخونه مادر پدرتو ؟ مگه اون قبول میکنه والا الانم که اینجان غلام حلقه به ...

خوب کردی خواهر آدم خسته میشه حالا به رسم مایه کم نمک بریز توکفشاشون کم که دیده نشه شاید اثرکنه

من که ازالان گفتم شب بیمارستان پرستار بگیر بعدشم یه ماماخونگی هست بیاد واسه کارای بعدزایمان نه حوصله ...

الهی که به سلامتی باشه

شبا باصدای بلند نزدیکی کنین،باهم برید حمام یابه شوهرت بگو ببرشون  مسافرخونه

ما مهمون داریم اصلا نزدیکی نداریم که بخواد با صدای بلند باشه

تقریبا ی همچین چیزایی دیدم خدارو شکر واسه خودم که ن اما واسه یکی از نزدیکام . اما اونا خودشون کارارو ...

دیگه کدوم گذر زمان؟9سال گذشته درست نشده

2706