2733
2734
عنوان

یه غذای اسون با پنیر پیتزا بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 9260 بازدید | 29 پست
دو روزه دارم اینو میخورم دیه حالم بهم میخوزه

😂😂😂

یعنی حتما باید غذات پنیر داشته باشه؟

در تاریکترین روزهای زندگی ات این را بدان که خدا در جواب صبرهایت ، درهایی را برایت می گشاید که هیچکس قادر به بستنش نیست . معجزات وقتی اتفاق می افتن ، که تو برای آرزوهات ، بیشتر از ترس هات ، انرژی بفرستی . زندگیتون پر از اتفاقای خوبِ یهویی❤  لطفا برای نی نی دارشدنم یه صلوات مهمونم کنید ۶ساله منتظرم ❤ممنونم ... تیکر بارداری نیست امیدوارم تا قبل از تموم شدن تیکر باردار بشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماکارونی پنیر پیتزا بزنی محشششره یکم ظاهرش خوب نیس اما طعمش عالیه

جدی؟ همون ماکارونی معمولی رو بپزم و پنیر قاطیش کنم؟

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2731

سینه مرغ و سیب زمینی و قارچ نگینی خرد میکنی،مرغ و قارچ رو آبپز و سیب زمینی رو سرخ میکنی،بعد همه رو میریزی توی ظرف جعفری خرد شده اگه داری اضافه میکنی با ادویه های دلخواهت مثل نمک فلفل و آویشن بعد روش پنیر میریزی میزاری ماکروویو،بعد یه ربع الی نیم ساعت آماده س

🌸یه صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستین🌸
😂😂😂 یعنی حتما باید غذات پنیر داشته باشه؟

اره خو خوشمزس😂

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2738

ماکارانی رو بزار بپزه کامل.

از اونور مرغ رو تیکه تیکه کوچیک کن بریز تو تابه سرخ بکن وقتی پخت قارچ رو هم خورد کن بریز توش و با شعله زیاااد تفت بده و سرخ بشن(اب نندازه).بعد ی نصف خامه رو بریز توش با ی ق سس مایونز.و نمک و اویشن و فلفل سیاه.

بعد ماکارانی رو اضافه کن ب مواد.همونجور داغه داغ پنیراتو اضاف کن.

خیلی خوشمزس😍😍😍😍

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
چی هست موادش چیه

سیب زمینی درسته با پوست آب پز کن یا بزار تو فر بپزه

بعد از وسط نصف کن طوری که یه سانت آخرش بمونه 

بعد با قاشق مواد وسطش آروم خالی کن تو کاسه و با یه کم کره و پنیر پیتزا و نمک و فلفل قاطی کن دوباره برگردون تو سیب زمینی ها روش میتونی کنسرو لوبیا یا تن ماهی هم بریزی و یکم هم پنیر بریز روش و بزار تو فر یا مایکروفر فقط در حدی که پذیرش آب بشه

الان عکسشو میذارم

دستمو ول نکن🤲🏻

ماکارونی وقتی دم اومد مثل ذرت مکزیکی با پنیر قاطی اش کن تا اب بشه داخلش

همبر و پنیر

سیب زمینی گرد خورد کن و سرخ کن بعد تخم مرغ بریز روش بعد هم پنیر بریز روش 

سوفله مرغ و سیب زمینی دیگه روش همراه با سفیده که میرزیزی  پنیر هم بریز

جدی؟ همون ماکارونی معمولی رو بپزم و پنیر قاطیش کنم؟

آره

من ماکارونیو نمیذارم دم بکشه

وقتی نرم شد،آبشو خالی میکنم یواش

اما روش آب نمیریزم

تهشم چن قطره میمونه میزارم رو شعله دوباره تبخیر میشه

ملات گوشتو یکم قاطی میکنم بهش بعد پنیرو میریزم هم میزنم

از داغیش آب میشه

ملاتشم زیاد نزن با پنیر خوب نمیشه

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.
2706