2733
2739
عنوان

دلخوشی شما تو زندگی چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 44 پست
راهی که در پیش گرفتی هم درسته هم نه تجربه لازمه ولی باید زرنگ باشی و بیشتر رو چیزایی که زندگیتو می ...

میدونی من خیلی ساده بودم از بس عاقل بودم زود ازدواج کردم و کارم رسید به طلاق  منی که به پسر نگاه نمیکردم شوهرم بدترین تهمتا رو بهم زد یه حسرت بزرگی تو دلمه 

دقیقا موافقم خودمم میگم با هر کسی نه مهم خوابگاهیام واقعا با پسرای خوبی هستن 

در کلحالا که عقلم میرسه از مطلقه بودنمم میترسم

خدایم دایما سپاس برای همه رحمت هایی که برایم میفرستی و همه لطف هایی که بمن میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قرار نیس چون با پسر دوست نیستی خاطره نداشته باشی

من درکل خیلی با خودم تنهایی خوشم پارک میرم کتابخونه میرم خرید میرم ولی دیگه مزه نمیده واقعا

خدایم دایما سپاس برای همه رحمت هایی که برایم میفرستی و همه لطف هایی که بمن میکنی
دل خوشی خوبی داری و خدارو هم شکر کن که پاک موندی اصلا هم حسرت دلخوشی های مسخره اونا روهم نخور 

پاک موندم ولی بدترین تهمت های دنیا رو بهم زدن

مثل منی دقیقاااا،منم گاهی فک میکنم نکنه اشتباه کردم چون واقعا منم خاطره زیادی ندارم،الان بعد ازدواج ...

الان فقط از بودن با اون لذت ببر

2740
من درکل خیلی با خودم تنهایی خوشم پارک میرم کتابخونه میرم خرید میرم ولی دیگه مزه نمیده واقعا

چ عالیی عزیزم😍

منم همینطورم از وقتی در پروسه ی طلاقم

نگران نبلش خدا بهترین هارو برات در نظر گرفته

تو به خوشی های نثبتت ادامه بده به دوستات توجه نکن

چ عالیی عزیزم😍 منم همینطورم از وقتی در پروسه ی طلاقم نگران نبلش خدا بهترین هارو برات در نظر گرفته ...

واقغا شمام مثل من داری طلاق میگیری؟من مدت زیادی روحیمو حفظ کردم ینی واقعا جنگیدم ولی خسته شدم خیلی خسته

میدونی من خیلی ساده بودم از بس عاقل بودم زود ازدواج کردم و کارم رسید به طلاق  منی که به پسر نگا ...

نه نترس

جوری باشه که یه ادم خوب پیدا کنی برای اشنایی نذاری زیاد جلو بره برای ازدواح اشنا شی باهاش همزمان درستم بخونی 

اینجوری خیلی خوبه

نه نترس جوری باشه که یه ادم خوب پیدا کنی برای اشنایی نذاری زیاد جلو بره برای ازدواح اشنا شی باهاش ه ...

من درسم تموم شده..کار میکنم

2706