2737
2734
نزدم عزیزم ولی واقعاالان دوست دارم بزنم شما بچه داری؟

بله دوتا.پسرم یک سالو چهارماهشه پدرمو درآورده انقدر شیطونه ماشالله همش درحال تمیزکاری هستم بعضی وقتا هم میزنمش ولی عذاب وجدام میگیرم😖

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

می دونم گلم خستگی به تنت مونده .منم باشه ناراحت میشم کاری هست که شده با آستون حتما می ره. نگران نباش ...

ممنون عزیزم

داشتم فک میکردم برم تی زو بزارم تراس کارا تموم شه

یهو کل کف خونه شد قرمز

نه بابا نمیزنم ولی عصبی ام واقعا خسته ام هر چی برمیدارم ازم میگیره میماله اینور اونور ندم یه سا ...

منم دوتا شیطونک بازیگوش دارم وخیلللللی خسته ام ..اما به امید خدا بزرگ میشن وما حسرت همین روزا رو میخوریم

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖
2731
بله دوتا.پسرم یک سالو چهارماهشه پدرمو درآورده انقدر شیطونه ماشالله همش درحال تمیزکاری هستم بعضی وقتا ...

ببین پس میفهمی چی میگم

من حالا نمیزنم

ولی امروز واقعا خون جلو چشمم رو گرفت یه لحظه

عزیزم من هیچ وقت نزدم ولی واقعا آدمی که بچه داره گاهی به جنون میرسه من واقعا کم میارم

آفرین کتک زدن اصلا درست نیست ..خدارو شکر منم تا الان پسرمو نزدم ..خستگی که برای همه هست شما مشخصه امروز خیلی سر پا بودی و کار کردی واسه همین الان دیگه از خستگی به عصبانیت رسیدی ..استراحت کن بقیه شو بذار واسه فردا به خودت برس 

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
2740

عزیزم همه ماها این روزارو گذروندیم . واقعا اعصاب ادم به هم میریزه . ولی عیبی نداره گلم به این فکر کن که خدارو شکر سالمه .تمییزی زندگیت برات مهم نباشه . روان بچت برات مهم باشه . من وسواس داشتم .اما الان خیلی خوب شدم . تمییزی خوبه. اما هیچ کس بهت مدال نمیره برای تمییززی . ولی همین رفتارت روی شخصیت و اینده بچت تاثیر میگداره .

2706