2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا کنه هرچ زودتر پیدا شده.واای ک نمیشه اصلا ی لحظه از بچه غافل شد...من دخترم دوسالش نشده شوهرم اصلا ...

رأست ميگن 

🌹من به معجزه ها اعتقاد دارم 🌹خدايا خودت ميدوني چه چيزهايي در دل دارم خودت ختم به خيرشون كن❤️

ای خدا چقد سخته واقعا...حالا اونا ی بی احتیاطی کردن مواظب نبودن ما الان هی سرزنش کنیم اتفاقی نمیفته..منم نظر صلوات میکنم که ایشالا بچه صحیح و سالم پیدا بشه ..اخه چرا بچه هارو میدزدن   

این نیز بگذرد .. 
2731
چه حرفيه اتفاق ممكن بيافته زيادي منم منم نكنين لطفا

اول اینکه منم منم نکردم

دوم اینکه این اتفاق نبوده بی احتیاطی بوده اتفاق به چیزی مثل تصادف میگن نه گم شدن بچه ای که بشدت نیاز به مراقبت والدینش داره.

حالشون تو سرشون بخوره اگه الان یکی اون بچه رو بدزده بهش تجاوز کنه حال پدر و مادرش چه سودی به حالش دا ...

شما درست میگید من خودم مادر بسیار حساسی هستم اما اطرافیان مخرب هستن همش میگن سخت گیری نکن بچه را آزاد بزار وقتی بچه ها این حرف ها را میشنوند غیر قابل کنترل میشن 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
2738
اول اینکه منم منم نکردم دوم اینکه این اتفاق نبوده بی احتیاطی بوده اتفاق به چیزی مثل تصادف میگن نه گ ...

چه ميدونم والا ولي من ياد گرفتم منع نكنم

🌹من به معجزه ها اعتقاد دارم 🌹خدايا خودت ميدوني چه چيزهايي در دل دارم خودت ختم به خيرشون كن❤️
شما درست میگید من خودم مادر بسیار حساسی هستم اما اطرافیان مخرب هستن همش میگن سخت گیری نکن بچه را آزا ...

دیگران اصلا مهم نیستن نباید به حرفشون توجه کنید پدر و مادر بودن مسئولیت سنگینیه خیلی سنگینه والدین تا روزی که زنده هستن در قبال بچشون مسئولن حتی اگه اون بچه صدسالش بشه چون اونا مسبب به وجود اومدنش شدن.

ازتون خواهش میکنم به حرف بقیه توجه نکنید و مراقب بچتون باشید الان جدیدا تو مهدکودک ها هم دیدم بچه رو اذیت میکنن باید حواستون باشه.

اره.خدا کنه زودتر پیداشه.مم دخترم ظهر پیشم نباشه از دلشوره خواب نمیرم چ برسه ک گم شده باشه..واای ماد ...

منم همينم اره والا زمونه خراب شده ادم بايد دو چشم داره دوتاهم قرض كنه مراقب بچه ش باشه

اول اینکه منم منم نکردم دوم اینکه این اتفاق نبوده بی احتیاطی بوده اتفاق به چیزی مثل تصادف میگن نه گ ...

حرفتون درسته

من خودم مادرم و حال اون مادر رو کاملا درک می‌کنه.همسن دختر منه دقیقا.میدونم الان اون مادر چه حالی داره.من دخترمو پدرش نیم ساعت می‌بره بیرون با اینکه خیالم راحته همسرم از خودم هم با احتیاط تره اما عین دیوونه ها هی صداشو از همه جای خونه می‌شنوم

اخه چرا بچه بهتون کوچیکی رو تنها میزارید تو کوچه.تو این بی امنیتی.

گناه داره اون طفل معصوم.الان کحاست ...سالمه....تجاوز....

فروش لوازم آرایش و بهداشتی کیفیت عالی و قیمت عمده
2706