2737
2734
عنوان

مادرشوهردوستم نمیزاره بره دکتر

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 64 پست
نمیفته چرا از عطاری زیره وسیاهدونه ورازیانه گرفته خورده بازم هیچی مادرشوهر ش میگه دکتر نمیخواد خودش ...

خاک برسر مادرشوهرشششششش همین . تازه کمشم هست اخه با خودش چ فکری میکنه .حداقل بره بیمارستان دولتی بره بهداشت بفرستنش بیمارستان یا بهداشت خودشون بهش دارو میدن مگه کشکه ک خودش بیوفته کاش دستم ب اون مادرشوهرش میرسید موهاشو میکشیدم اوف مادرشوهرش رو مخمه .

🐝🐜🐞🌳🌲🌴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما داویی چیزی سراغ ندارید

چراباجونش بازی میکنه؟............بگو بره دکتر...............خدای نکرده بیسواده یا نمیتونه جایی بره که دیگران براش تصمیم میگیرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مامان ترنم سابق......عضویت 1378
چرانمیذاره بره دکتر؟؟

مثلا میخواد دلسوزی کنه میگه کورتاژش میکنن اذیت میشه میگم حالا ببریش شایذ با دارو افتاد

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
2728

خدایی من گاهی اوقات ناشکری میکنم از بابت مادرشوهرم..ولی خیلی پیگیر دکتر رفتنهای عروساشه..خدایا شکرت 

من نمیدونم واقعا مادرشوهر اون خانوم از خدا نمیترسه؟

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
مگه قدیمه که به حرف مادرشوهرش بشینه و پاشه؟ والا قدیمشم اینجوری نمیکردن...من موندم بعضی ها قبل ازدوا ...

طفلی شهرستانیه عروس خاله شده

چراباجونش بازی میکنه؟............بگو بره دکتر...............خدای نکرده بیسواده یا نمیتونه جایی بره ک ...

شهرستانیه جایی رو بلد نیس

2740
طفلی شهرستانیه عروس خاله شده

والا بخدا دختر خاله منم شده زنداداشم..بیا و ببین چه زندگیه مرفهی داره خدا رو شکر...اخه مگه برای اسارت اومده؟ 

خدا خودش جواب همچین ادمایی رو بده...

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
خاک برسر مادرشوهرشششششش همین . تازه کمشم هست اخه با خودش چ فکری میکنه .حداقل بره بیمارستان دولتی بره ...

بهداشت نداد گف ببرین بیمارستان بیماستان دولتی ام شیش تا قرص داده نگفته چجوربخور روزی دوتا خورده فط لک بینی افتاده شما چیزی سراغ ندارید برا سقط خوب باشه

خیلیا از شهرستان میان تهران پرسون پرسون همه جا میرن.............توجیه منطقی نیست عزیزم..........بفرس ...

میگم بهش باید شوهرش ببره اونم که نگاش دهن مادرشه

نمیفته چرا از عطاری زیره وسیاهدونه ورازیانه گرفته خورده بازم هیچی مادرشوهر ش میگه دکتر نمیخواد خودش ...

اگ جدنشو دوست داره بره جونش درخطره

مگه بامادشوهرش ازدواج گرده😐 اگ بره دکتر اعدام منتظرشه😒😒

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
بهداشت نداد گف ببرین بیمارستان بیماستان دولتی ام شیش تا قرص داده نگفته چجوربخور روزی دوتا خورده فط ل ...

ن عزیزم . من خودم سقط داشتم دکتر برام قرص گذاشت  نمیدونم چی بود البته من دکتر متخصص رفتم قبل و بعدشم سونو رفتم . 

🐝🐜🐞🌳🌲🌴
2706