2737
2734
عنوان

شبا خونمون صدا میاد خیلی ترسیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2239 بازدید | 210 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پیدا میکنه میاد

خخخخ یاد فیلم کانجورینگ افتادم...احضار ۱    ...تو فیلمع فقط باید جن گیری میشد وگرنه همه جا دنبال اعضاخونواده میرفتن.ولی عزیزم اون فیلم بود شما به یه دعانوبس خدب سر بزن

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
2738
کلااا ما تو خانوادمون تعداد کمی پیدا میشه که جن ندیده باشی ههمون دیدیم😂

یا ابلفض😦😦😨😨😨😨

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
من رفتم 

هرچی دعا داری ببر بده واست باطل کنه چون بعد۴۰ روز جن میوفته دنبال ادمو اذیت می کنه

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است
من.تعریف کنم باور میکنی

اره بابا من خودم با جن زندگی کردم همه چی و الان باور میکنم

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است
حوشله شو دارین تعریف کنم

بگو گلم

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
2706