2733
2734

ممکنه باردارباشم کمرم میدرده با ی سری علایم

دوروزقبلم ک درد داشتم دردم قطع ووصل میشد

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عصر میاد خخ این خط این نشون حامله نیستی شک نکن 

چرا مطمن‌میگی؟

دردنوک سینه دارم تاحالا نداشتم گرفتگی بینی کمردرد

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
2731
چرا مطمن‌میگی؟ دردنوک سینه دارم تاحالا نداشتم گرفتگی بینی کمردرد

ان شاءالله بارداری، اگه مایعات زیاد نخوردی بی بی بزن ان شاءالله ک مثبته😍

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
چون دلدرد و کمر ددرد داری اینم نشونس 

وا خواهرمن دلدردوکمردرددلشت حس‌میکردالانه پ شه بارداربود 

2738
عصر میاد خخ این خط این نشون حامله نیستی شک نکن 

ی جور مطمن میگی انگار اتو شکم‌منی خخخ

بی بی چک کی بودی تو خخخخخ

ان شاءالله بارداری، اگه مایعات زیاد نخوردی بی بی بزن ان شاءالله ک مثبته😍

اگه پری نیاد صبح میزنم

عذر خواهی میکنم من فک کردم دوس نداری حامله باشی اینطور گفتم اگه انتظار داری حامله باشی امیدوارم و از ...

ای خدا 😅

عذر خواهی میکنم من فک کردم دوس نداری حامله باشی اینطور گفتم اگه انتظار داری حامله باشی امیدوارم و از ...

مرسی گلم ماه دوم اقدامم البته ماه اول اقدامم جدی نبود

اگر حامله بودی لطفا خبرشو بهم بده ممنون 

باشه گلم البته ک تایپیک میزنم متوجه میشی

2706