2737
2734
قبل از افرینش ادم وحوا حضرت مریم وجود داشته یا خیر؟ مگ نمگن ب عقیده خودشون همسر خداس؟

همسر خدا منظورشون این نیست که از اول و به طور دایم همسر خدا بوده که. عقیده دارن که خدا روح خودش رو در کالبد حضرت مسیح و در رحم حضرت مریم قرار داده از اون لحاظ میگن همسر خدا

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبل از این سؤالات یه کلاس نگارش صحیح فارسی برو گلم 

نسبت به أباعبداللّه الحسین علیه السلام بی تفاوت نباشیم،خدا بی تفاوت نیست ! نسبت به أباعبداللّه الحسین علیه السلامحساس باشیم ، خدا از امام حسین نمیگذرد تو هم نگذر! از کنار امام حسین علیه السلام ساده عبور نکنید ، صحرای محشر هیچکس ساده عبور نخواهد کرد.🔅
2728
2738
ی سوال دیگ  قبل ادم وهوا زمین وجود داشت یا تا از بهشت رانده شدن خدا افرید زمینو  یا شیطا ...

شیطان هم فرشته بود...ولی امر خدا رو اطاعت نکرد 

بهشت بودن

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤
همسر خدا منظورشون این نیست که از اول و به طور دایم همسر خدا بوده که. عقیده دارن که خدا روح خودش رو د ...

پس حضرت عیسی رو کسی میدونن ک روح خدا د ان دمیئه

میرم اتفاقا دبیرستانیم    

دبیرستانی هستی این وضع نگارش فارسی ت هست ؟ چه درسی خوندی پس تو تمام این سالها دختر ؟ 

باید برای این سوادت گریست 

نسبت به أباعبداللّه الحسین علیه السلام بی تفاوت نباشیم،خدا بی تفاوت نیست ! نسبت به أباعبداللّه الحسین علیه السلامحساس باشیم ، خدا از امام حسین نمیگذرد تو هم نگذر! از کنار امام حسین علیه السلام ساده عبور نکنید ، صحرای محشر هیچکس ساده عبور نخواهد کرد.🔅
ن خدا ک جای خودشو داره میگم خدا اول حضرت مریم رو خلق کرد/.

من اناجیل رو 2 بار خوندم

اشاره ای به خلقت حضرت مریم نشده اما گفته شده که مریم فرزند عمرانه

اینکه میگید مریم همسر خداست، بخاطر انحرافاتیه که بعدها کلیسا ایجاد کرده، به حضرت مسیح مقام الوهیت دادن بعد دیدن ای بابا نمیشه که خدا از انسان زاده بشه، برای همین مجبور شدن به مریم مقدس هم همون مقام رو نسبت بدن

دبیرستانی هستی این وضع نگارش فارسیت هست ؟ چه درسی خوندی پس تو تمام این سالها دختر ؟  باید برای ...

ن چون تند تند تایپ کردم اینطوره

حالا چون من تایپم بده پرا کل سوادمو زری سوال میبری خانوم؟

2706