2737
2739
عنوان

کسی از حدیث کسا حاجت گرفته؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 19911 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چله حق شناس رو ؟ من چله حق شناس رو تا روز ۳۹ خوندم روز اخرش دیگ نخوندم اینقد دلم حیف اومد چله حق ش ...

میدونم تاپیک مال پارساله.فقط نتونستم کامنت نزارم

واقعا چله حق شناس رو 39روز خوندی روز اخر. و نخوندی؟

خیلییییییییییییی برام عجیب بود

چون چله حق شناس اگه کامل رعایت بشه خیلی سخته😐

لایک نکنید خیلی ممنونم
میدونم تاپیک مال پارساله.فقط نتونستم کامنت نزارم واقعا چله حق شناس رو 39روز خوندی روز اخر. و نخوندی ...

اره ب طرز عجیبی یادم رفت عزیزم

اخه من میخوندم ک بچم پسر باشه خوب چله  رو اگر میخوندم ک نمیشد باید پسر میبود ولی چله روز ۳۹ فراموش کردم و بچمم دختر شدفک کن کسیرک ۳۹ روز چله رو بخونخ ی روزشو یادش بره خیلییییی حرفه ولی متوجه شدم ک دیگ  بچم دختره 😆

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
2731
اره ب طرز عجیبی یادم رفت عزیزم اخه من میخوندم ک بچم پسر باشه خوب چله  رو اگر میخوندم ک نمیشد ب ...

اهاااان.خب کار خدا بوده قطعا.چون حتما پسر به صلاحت نبوده.خدا حفظ کنه دخترتو.منم دعا کن دوستم

لایک نکنید خیلی ممنونم
بببببله 

سلام استارتر جان میدونم تاپیک مال قبله اگه هستی لطفا جواب بده.

شما چله حدیث کسا گرفتی یا با روش ۵هفته ایش حاجت گرفتی؟

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
سلام استارتر جان میدونم تاپیک مال قبله اگه هستی لطفا جواب بده. شما چله حدیث کسا گرفتی یا با روش ۵هف ...

من چندتا دعارو بتهم خوندم ولب حدیث کسا فک کنم کارگشا بود و حاجتمو داد

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
من چندتا دعارو بتهم خوندم ولب حدیث کسا فک کنم کارگشا بود و حاجتمو داد

ممنون عزیزم

چله حدیث کسا رو گرفتید؟

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
2738
تا جهل روز خونرم اره

خیلی ممنون گلم

استارتر برام دعا کن 

خوشحال شدم حاجت گرفتی

من بعد یک سال و نیم نا امیدی و هزار در کوبیدن و کربلا رفتن 

حالا باز گفتم بذار حدیث کسا رو هم بخونم شاید خانم زهرا کمکم کرد ایندفعه

مامانم فوت کرده بچگی

ایشالا این دفعه مادری کنن در حقم

دهه فاطمیه هست دعا کنید برام

خدایا بحق حضرت عباس و مادرشون ام البنین زندگیم رو برگردون....یارب یارب یارب