2737
2734
عنوان

واقعا ازتون کمک میخوام خیلی حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 834 بازدید | 81 پست

من تاپیکای قبلیتون خوندم مگه مادرشوهرتون چی گفته به شوهرتون که اینقدر بینتون بهم خورده و دعواتون میشه شاید شوهرتون خداینکرده زن دیگه ای اومده توزندگیش که با شما اینطوری رفتار میکنه آخه توی یه تاپیکتون گفتین نه ماه با هم قهرین توی این نه ماه شوهرتون نیازی به شما پیدا نکرده؟ مطمئنین خیانت نمیکنه شاید بیخودی دارین مادرشوهرتون مقصر میدونین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شبیه این موضوع سر منم اومد گذاشتم رفتم سنگ دل شدم اصلا بچرو میاوردن میبردم پس میدادم مثل سگ پشیمون ش ...

منم همین پیشنهادو خواستم بدم ولی گفتم الان بهم میگن تو مادر نشدی و نمیدونی مطمئنم همینم میشه که شما گفتی کلا ادما تا حدی تو ظلم پیش میرن که طرف مقابل سکوت و عقب نشینی رو ترجیح داده 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
واقعا با این شرایطی که داری چرا بچه دار شدی؟؟؟؟

خیلی خوب بودیم شوهرم عاشقم بود منم جونم در میرفت براش نتونستن ببینن علاقه شوهرمو چون شوهرم روشون خیلی حساسه حسابی سوءاستفاده کردن 

2731
منم همین پیشنهادو خواستم بدم ولی گفتم الان بهم میگن تو مادر نشدی و نمیدونی مطمئنم همینم میشه که شما ...

دقیقا باید رو کم کنی که به ....خوردن بیوفتن 

بنفش رنگ قدرته ، عاشق رنگ بنفشم  💜

آگه همراهش باشی و تنشی با خانواده اش نداشته باشی باز مشکل داره؟

آگه اره خب مشکل چیه؟ شما که میگی قبلا خوب بودین

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند
2738
نمیتونم بچه دارم آنقدر ظالمه که داغ بچه هارو میزاره به دلم

عزیزم بالاخره بنظرت درسته ک بچها له شدن مامانشونو ببین بچهارو ازت بگیره مگه چقد میتونه تحملشون کنه میگی حوصله بچه نداره بزار برو همین بچهها بزرگ بشن مامان بابای خوب میخوان بگی بخاطر شماها واستادم ازت تقدیر و تشکر نمیکنن 

تو مدیریت کن بخدا همه مادرشوهرا همینن اگه میتونی کنترل کنی محبت کن(از ایشون خارها گل میشود ) یا نمیتونی بذار برو اصلا نترس نمیتونه کاری کنه اثبات شده است 

بنفش رنگ قدرته ، عاشق رنگ بنفشم  💜
تو مدیریت کن بخدا همه مادرشوهرا همینن اگه میتونی کنترل کنی محبت کن(از ایشون خارها گل میشود ) یا نمیت ...

مثل دختربودم براش همه کار براش کردم همین باعث شد از اخلاقم سوءاستفاده کردن