2733
2739
کاش ۲۶ عقد نمیکردیم و اون ۲ و سال و ۹ ماه عقدمون اونقدر سخت و بد نمیگذشت..حاضر بودم ۳۰ سالگی یهو عقد ...

توام فکر میکردی ازدواج نمیکردی؟ الکی میگی واسه دلداری دارن.؟؟ احساس میکنم یکی میگه محال بود اما شد همش واسه بقیه است.. اخه من تو زندگیم ندیدم... همیشه محالا واسم محال موند... آرزو ب دل خیلی موندم این سالها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب وام رو باید بدیم پول پیش خونه، بخدا نمیدونی من تو چ عذابیم.... ترس آرزو ب دل موندن، اینکه دلم میخ ...

قشنگ میفهمم چی میگی بخدا..من اون‌موقع ها خونه کسی میرفتم و میدیم شوهرش با کلی خرید از بیرون میاد حتی حسرت اینم داشتم..الان یادش میوفتم دلم واسه خودم‌میسوزه

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
2731
من بادوست پسرم که بودم اینجوری بود انقدر دست دست کرد آخرشم گفت برو دنبال زندگیت مثل ۷۰درصد پسرا منم ...

میدونم کسی بدون کسی ک نمیمیره، اما سخت میگذره... کاش زندگی روزای خوششو بهم نشون بده... کاش ی معجزه، اتفاق خوب، منم روی خوب آرامش رو ببینم. شبا ساعت ۱ بخوابم. شبا از فکر تا ۵ صبح بیدارم...

توام فکر میکردی ازدواج نمیکردی؟ الکی میگی واسه دلداری دارن.؟؟ احساس میکنم یکی میگه محال بود اما شد ه ...

بخدا همشو راست گفتم..میگفتم یعنی روزی میرسه بگن فلانی(خودم) رفته آزمایش خون برای ازدواج بده!! در این حد بودم..منم حس میکردم واسه همه میشه اما واسه من نه، جوری بود که فکر میکردم اگه همه شرایط هم‌جور بشه روزای آخر انتظار یکیمون میمیره😑 تا روز عروسیمون این حس لعنتی باهام بود

2740
قشنگ میفهمم چی میگی بخدا..من اون‌موقع ها خونه کسی میرفتم و میدیم شوهرش با کلی خرید از بیرون میاد حتی ...

واااااای منم. بخدا حسادت نمیکنم. ب قرآن سنگ صبور دوستامم،یعنی تقی بخوره درد دلاشون پیش من. میگن از دلسوزی راهنمایی میکنی،هیچ وقت آتیش زیر خاکستر نمیشم واسشون. اما اینقددد حسرتااا تو دلم.منم واسه خودم دلم کباب... میترسم همیشه ب کسی بگم مسخره کنه‌ اینجا خوب حرف دل میشه زد

کاش واسه منم بشه، بخندم ب این روزام و شبام....

میخندی عزیزم..امیدت به خدا باشه

تازه ما یه دوره ۳ ماهه از هم جدا شدیم توی دوران آشنایی، اگه بخوام سختی های اون دوران رو بگم که هیچی..الانم یادش میوفتم گریه م میگیره

همه سختی ها و زجرهای زندگیم یکطرف اون ۳ ماه یک طرف

واااااای منم. بخدا حسادت نمیکنم. ب قرآن سنگ صبور دوستامم،یعنی تقی بخوره درد دلاشون پیش من. میگن از د ...

معلومه که حسادت نیست فقط تو هم دلت میخواد..همین دوستم که بهت گفتم،اومده بود خونمون من در حال آشپزی بودم یهو بهم‌ گفت یعنی میشه منم یروز توی خونه خودم آشپزی کنم! از ته قلبم درکش کردم و بهش امید دادم. همیشه براش دعا میکردم