2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من وقتی عقدکردم دانشجوبودم ویسال ازدانشگاهم مونده بود.قیافه ی بدی ندارم وخانواده ی متوسطی هم دارم ولی دوستای خیلی پولداری داشتم برای فامیل یاداداششون ازم خواستگاری میکردن ولی دلم نمیخواست اختلاف طبقاتی منوهمسرم زیادباشه چون زیادی حساسم خیلییی زیاددد

2740

حتی ازدانشگاهم وقتی کسی پیشنهادازدواجی میداد درجاردمیکردم.براهمین ازدواج سنتی روخیلی میپسندیدم تصمیمم این بودسنتی ازد کنم تاخودم راحت باشم.وقتی مامان همسرم اومدخونمون برای خواستگاری ماهیچ شناختی ازشون نداشتیم معرفشونم یکی ازدوستان بود

چن روزبعدپسرشونواوردن خونه مون رفتیم اتاق باهم حرف زدیم.خیلی کم خنده ودقیقوحساس بنظرمیرسیدازاونایی که از ازدواج میترسید.یساعتم بیشترشدحرفیدنمون.حس کردم خیلی خیلی خشکه وشدت حساسیتش رومخ منه

دیدم اینجوره شل حرف زدم ب خیال اینکه جواب ردمیدم بهش.ولی ظاهرسنگین وخوبی داشت سربه زیربودپررونبوداصلا.کلاخانواده پسندیدن منم تاحدودی پسن کردم قیافشوولی حرفامون...خودشم فهمیده بودرده همش میخواست درست کنه اوضاع روهی میگف تویه جلسه نمیشه بخداوهی میگف نظرتون چیه وازاین سوالا