2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای مردم از خنده 😄

واله بخدا 

ده ملیون یه ماه دیگه میخایم شوهرم چند روز پیش گفت الان زنگ میزنم بابام بده بعد دقیق دهنش اینجور کرد طفلک😏😏

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      

هعععععی خواهر،فعلا که هرچی داشته به اونیکی پسراش داده.شوهر منو اصلا به حساب نمیاره ما توو بدبختی داریم زندگی میکنیم و کلی قسط خونه میدیم.بعد میخواد برا اونیکی پسرش خونه و محل کار بگیره.بیشتر چون جاریم و خانوادش خیلی زبون درازن و توو فامیل آبروشونو میبرن.ولی من و خانوادم بی سر زبونیم.ولی این نباید باعث بی عدالتی بشه.

واله بخدا  ده ملیون یه ماه دیگه میخایم شوهرم چند روز پیش گفت الان زنگ میزنم بابام بده بعد دقیق ...

ده میلیون؟!دلت خوشه ها. والا الان سه ماه از تولد پسرم میگذره گفته بود کفش میخره براش هنوزم که هنوزه هر وقت مارو میبینه به پسرم میگه عزیزم برا تولدت کفش میخرمااااا 😄😄😄😄😀😀😀

...
ده میلیون؟!دلت خوشه ها. والا الان سه ماه از تولد پسرم میگذره گفته بود کفش میخره براش هنوزم که هنوزه ...

اره عزیزم ده ملیون قسط ماشینمونه خدایی نکرده از اونا انتظار ندارم ولی خب همکارا همسرمو میبینم که باباشون ماشینم براشون خریدن واله بقول شما شیش ساله بچه دارم هنوز یه شیر برا بچم نخریدن😏

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
2738
اره عزیزم ده ملیون قسط ماشینمونه خدایی نکرده از اونا انتظار ندارم ولی خب همکارا همسرمو میبینم که باب ...

خدا شانس بده خوش به حالشون والا ما هم چیزی ندیدیم ازشون. مردم شانس دارن والا 

...