2737
2739
عنوان

یعنی همش خالی بندیه

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 60 پست
منم حساس بودم اطرافيان بدترمم كردن همش چارچشمي دنبال بچه غذا به دست  اصلا كيف نميكنيم اشتباهه ...

اطرافیان فقط دنبال اینن ثابت کنن اوناهمه چیوبلدن همیشه حق بااوناس مابه حرفشون گوش نکردیم

یه صلوات میفرستین منم مستقل زندگی کنم به دورازفامیل شوهر☹️☹️☹️
اه نه باباشوهرمن بگی سه تالیوان بشوردوتاشومیشکنه آشپزخونه هم خیس آب  بگی هم بچه روبگیر میده به ...

وا یعنی چی! از قصد میشکنه لابد ک بگه بلد نیست و شما ازش نخوای! وگرنه اون دستو پایی ک شما داری ایشونم داره! چه معنی داره اخه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب پس شما افراط کردی تو کنار بچه بودن, اصلا کار درستی نیست بچه به بوی شما و حضور شما شدیدا عادت کرده ...

آخه بااونا بودنی حالش خوبه اصلایادمن نمیوفته😐😐

به نظرم اول چه دیدگاه بدی به خانواده شوهر داری خب ۱ساعت بچه و بذاری چی میشه هم به کارات میرسی یا حدا ...

وسواس پیداکردم😣😣😣اوناهم همش میخوان بچه پیشه اوناباشه بره بیرون بخوره بخوابه همه کاراش بااوناباشه نمیخوام اینم ماله خودشون کنن

وا یعنی چی! از قصد میشکنه لابد ک بگه بلد نیست و شما ازش نخوای! وگرنه اون دستو پایی ک شما داری ایشونم ...

😂😂😂😂نه بابا کلا توظریف کاری ضعیفه 

😆عزیزم. فقط باید از حساسیت هات کم کنی تا بتونی یه کم به خودتم برسی. چندبار بشکونه یاد میگیره دیگه ن ...

واسه ییاعت نمیخوانش واسه خودشون میخوان کلا😒😒😒

2740
وسواس پیداکردم😣😣😣اوناهم همش میخوان بچه پیشه اوناباشه بره بیرون بخوره بخوابه همه کاراش بااوناباشه ...

اگه زیاده روی میکنن و تو دوست نداری میتونی مدیریت کنی در حد یک روز درمیون ۱ساعت که به خودت برسی که خوبه پیششون باشه 

من که خودم حساس نیستم بچم ۲۴ساعتم اونجا باشه خیالم راحته البته من خالم مادرشوهرم 

اگه زیاده روی میکنن و تو دوست نداری میتونی مدیریت کنی در حد یک روز درمیون ۱ساعت که به خودت برسی که خ ...

بخداحساس نیستم اینازیاده روی میکنن هی میخوان ثابت کنن من بلدنیستم 😣😣😣این بیشترکلافم میکنه 

ببین خیلی سخت نیست، به قول دوستان یکم برنامه ریزی میخواد، اگر هر چیزی که برمیداری همون موقع بزاری سر جاش دیگه ریخته نمیشه یا ظرف ها رو نزار بمونه، حتی یه قاشق چایخوری رو همون موقع بشور، صبح قبل از بیدارشدنش، ناهارت رو بزار، بیشتر بزار که برای شام هم بمونه، هر روز صبح قبل از بیدارشدنش یه دوش بگیر، لازم نیست هر روز سشوار کنی اگر نمیرسی موس بگیر بزن به موهات، رژلب 24 ساعته بگیر هر روز صبح بزن کلا میشه 1 دقیقه، برای این که خونه نریزه، همه جای خونه بازی نکن، مثلا برو تو اتاق که اگر ریخت هم توی چشم نباشه، هر روز رو بزار برای یه کار، یه روز کشوهات، یه روز دستمال، یه روز جارو، این کارها کلا روزی 1 تا 2 ساعت وقتت رو میگیره 

ببخشید طولانی بود

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
😂😂😂😂نه بابا کلا توظریف کاری ضعیفه  

ضرف شستن ظریف کاریه؟؟ بچه ی 5 ساله هم میتونه درست ضرف بشوره! 

کلا کارای خونه ظریف کاری نیستن تمیز کاریین هر کسی هم میتونه راحت انجام بده.. 

2706