2752
2734
عنوان

تراشه های الماس

| مشاهده متن کامل بحث + 13778 بازدید | 69 پست
بابا ی نیلوفر من دخترم رو عضو تراشه های الماس کردم ولی شماره عضویت و شماره حساب رو گم کردم و هنوز فرصت نکردم با شما مجدد صحبت کنم اگه میشه شماره حساب و مبلغش رو لطف بفرمایین اینجا بذارین تا من پس از واریز مبلغ با شما تماس بگیرم دخترم الان 21 ماهشه
خانم الی ، سلام
با عرض پوزش از شما ،
هدف از ایجاد این تایپیک ، تبادل نظر ، انتقاد پیشنهاد و انتقال تجربیات والدین به همدیگر است .
لطفاً برای دریافت اطلاعات جزئی تر به دفتر زنگ بزنید ، همکارانم از 8 صبح تا 8 شب پاسخگو هستند .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام آقای زمانی منم تازه دیروز بسته هارو تحویل گرفتم و با سه لغت شروع کردم پسرم فقط بابا روخب یاد گرفته
و کارتشو نشان میده و2 کلمه دست ومامان رو نه میگه نه تکرار میکنه چیکارکنم تابه این سن که 2 سال و نیمشه درست وحسابی حرف نمیزنه .............

سلام
ببخشید من الان اومدم تو این تاپیک و وقت نکردم از اول بخونم .
مدتیه در مورد این تراشه های الماس سوال دارم.
از کسایی که تهیه کردن میخوام بهم کمک کنید.
اول این که از کجا تهیه کردید و قیمتش؟
دوم پرسم 1 سال و 9 ماهشه و برای سنش دیر نشه؟
سلام
پسر من 3 سالشه
بسته هارو گرفتم
5 لغت رو کار کردم
با یه بار نشون دادن پسرم یاد میگیره
ولی لغتهای قبلی رو که نشون میدم یادش نیس
البته مامان و بابا یادش هس ولی بقیه رو فراموش میکنه و کلمه اخری که باهاش کار میکنم رو بلده
نمیدونم چیکار کنم
دیگه ول کردم
اگه میخواد فراموشش بشه که چه فایده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظرم شدنی نیس
خدایا مرا آن ده که آن به
این همه هم پول براش دادم
یعنی کلمات قبلی هم باید هی تکرار بشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثه اون خانومی که میگفت رو در ودیوار بچسبونیم تا جلوی چشمش باشه؟؟؟؟؟؟؟

پسر من هر کلمه رو که باهش کار میکنی زود یاد میگیره

ولی قبلی هارو فراموش میکنه
خدایا مرا آن ده که آن به
بابای نیلوفر سلام نیلوفر عزیزمان چطوره؟ نمی دونم برنامه دیروز خانم فعال را دیدید؟ اگه اشتباه نکنم سیمای خانواده با یه بچه دو ساله آمده بود می خواستم ببینم شما با ایشون تبادل اطلاعات دارید؟ ایشون هم کارهای زیادی برای خلاقیت بچه ها کردند
رادین منم مرحله اول رو گذروند و از فردا مرحله 2 رو با هم شروع می کنیم اما سری 2 من ناقصه

اقای زمانی بسته ای که واسه من فرستادید مرحله 2 همه کلمات وجملات رو ندار ه چکار کنم ؟
مَحرم تن بودن با مَحرم دل شدن تفاوت دارد …
سلام بابای نیلوفر
من یک سوال از شما دارم.خیلی ها میگند اگه بچه زودتر از سن مدرسه خواندن و و نوشتن یاد بگیره تو دوران مدرسه دیگه براش خیلی تکراریه و اینکار تاثیر منفی داره.می خواستم در این مورد جواب سوالمو بدبد.
موضوع دیگر اینکه بعضی شرکتهای دیگه که شبیه کارهای شمارودارند این انتقاد را به شما میگیرند که کارهای شما تصویر ندارد و فقط نوشته است روی فلش کارتها .میشه در این مورد هم جوابمو یدید؟

ممنون میشم
سلام به خانم گل رز
با عرض پوزش از وقفه ای که در ارائه ی پاسخ به وجود آمد .
هدف نهایی آموزش در تراشه های الماس ایجاد عشق و علاقه به کتاب و کتاب خوانی در کودکان می باشد . در کودکانی که با روش تراشه های الماس عطش یادگیری بوجود می آید در محیط مدرسه هر چند که مطالب تکراری باشد اما در جزوه های تراشه های الماس والدین عزیز راهنمایی شده اند که چگونه خوراک یادگیری و مطالب خواندنی در اختیار فرزندان قرار دهند .در مدارس هم موضوع 7 ساله های با سواد در حال فراگیر شدن است .در کلاس ها کتابخانه درست می شود و بچه هایی که فراتر از کلاس هستند راهنمایی می شوند تا از کتابخانه ی کلاس یا مدرسه استفاده کنند . اینها الزاماتی است که آموزش و پرورش روی آن تاکید دارد .

در روش ما فراگیری مهارت نوشتن به کلاس اول ابتدایی موکول شده است .

وجود تصویر در کنار کلمات باعث می شود که حواس کودک به آن جلب شود و روند یادگیری کند خواهد شد
اما به جای تصویر در موقع یاد دادن یک کلمه مثل قاشق گفته شده است که شیء مورد نظر را به او نشان بدهید که ملموس تر از تصویر خواهد بود .
2706