2752
2734
خواهر مجردم چند ماه که از این دکتر به اون دکتر سر میزنه نمیدونم چرا بی هیچ دلیلی تو ادرارش خون هست طفلی مامانم بس که ازمایشگاه میبرش دادش در امده لطفاً راهنمایی کنید ثواب داره دوستام طبق نتایج ازمایش و سونو هیچ سنگ یازخمی دیده نشده فقط از انجایی که ادرارش تیره است و ازمایش نشون داده تو ادرارش خون هست مدت کمی نیست که این وضع ادامه داره هشت ماه میشه لطفاً راهنمایی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این دکتر صاحب کشاف کجاست مطبش.

یعنی واقعا خوبه که 2 نفر با هم اسمشو گفتن.جالب بود.

منم احتیاج دارم.

مامان سامی جون انشالله که به زودی خوب میشن.
دختر بهاری ما در تاریخ 17/03/1393 ساعت 20:10 دقیقه قدم به این دنیا گذاشت و زندگی رو برای ما زیباتر کرد.خدایـــــــــــــا هزاران مرتبه شکرت بابت این فرشته زمینی.