2733
2734
عنوان

کیا زایمان طبیعی با اپیدروال

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من انجام ندادم چون سز شدم ولی خواهر شوهرم انجام داد چون زایمان دومش بود اصلا متوجه هیچی نشده بود تازه میگفت خواب بودم که دیدم دهنه ی رحمم سنگین شده گفت پرستارو صدا کردم گفته خانم بچه داره میاد برده بودنش اتاق زایمان🤣🤣

2728
من انجام ندادم چون سز شدم ولی خواهر شوهرم انجام داد چون زایمان دومش بود اصلا متوجه هیچی نشده بود تاز ...

دقیقااا من بچه دومم حواب بودم بیدارم کرد ماما همراهم گفت نفس عمیق نکش بچه سرش کامل مشخصه

شدیم سوپ خفاش نخورده و دهن سوخته😖
اسپاینال چیه ؟ یکم تو صبح میدی ؟ من نشنیدم

همون مثل ایپدوراله به شیش سانت که میرسی یه بی حسی به کمرت میزنن یهو همه دردات میره ولی زورو میفهمی کاملا همون باعث شد من سریع زایمان کنم

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
این میگی چی هست؟ تو بیمارستان دولتی زایمان طبیعی راحته؟؟؟؟!!! یا بریم حتما نیمه دولتی و خصوصی

وقتی دهانه رحم باز شدتا 5 سانت... ی سوزن تو کمر نزدیک مهره ها میزنن بی حس میشه درد رو کمتر حس مکنید

خیلی ها لایق محبت هاتون نیستن... مراقب باشید.. 
2740
اسی هر سوالی داری بپرس  من دوبار انجام دادم

چطور بود؟دردات منظورمه؟ چند ساعت طول کشید؟ بعد تا چند ساعت بی حس بودی؟ 

وقتی دهانه رحمت 10 سانت شد تونستی زور بزنی بچه بیاد

خیلی ها لایق محبت هاتون نیستن... مراقب باشید.. 
ینی در این حد راحت🤣🤣🤣🤣

اره بخدا

رحمم 3 سانت باز شد متخصص بیهوشی اومد تزریق و انجام داد و ده دقیقه بعد دردام تموم شد انقدر خسته هم بودم فوری خوابیدم 

سه ساعت بود خواب بودم بیدارم کردن

چطور بود؟دردات منظورمه؟ چند ساعت طول کشید؟ بعد تا چند ساعت بی حس بودی؟  وقتی دهانه رحمت 10 سان ...

سر بچه اول دو مرحله تزریق انجام دادم چون پسرم خواب بود اصلاااا همکاری نمیکرد واسه زایمان

دهانه رحمم 4 سانت بود تزریق و انجام دادن دردادم 80 درصد کم شدبیحسیش میرفت باز یه دوره دیگه تزریق و انجام دادن و سه  ساعت بعد پسرم به دنیا اومد

اما تو زایمان دومم دهانه رحمم 3 سانت باز شد تزریق و انجام دادن ساعت 12 ظهر ساعت 3 ظهر دخترم به دنیا اومد بدونه ذره ای درد

چطور بود؟دردات منظورمه؟ چند ساعت طول کشید؟ بعد تا چند ساعت بی حس بودی؟  وقتی دهانه رحمت 10 سان ...

ببین وقتی اپیدورال میشی 

امپول فشار و داخل سرمت انجام میدن 

یعنی اون حس زور زدن و داری اما فقطدرد نداری