2737
2739
عنوان

کدبانو ها به دادم‌برسید خورشتم خراب شده

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 45 پست
حالا هر چی 😁 یجا دیدم گفته بود یخ بندازین گفتم شاید بکار بیاد ولی نمیدونم واسه چی گفته بود بندازین ...

یخو نمیگم ک 😆

میگی گلاب بزن 😣 فکر کن ب دستورت عمل کنه و تو قورمه گلتب بزنه 😆 چه شود 😆

(    )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تمر هند اب کردی بریزی داخلش؟ خوب روعنشو که با ملاقه جمع کن .بعد بچش ببین چیش کمه .نمک و فلفل و ترشیش هر چی کمه اصابه کن.شعره رو کم کن درشو بزار .قرمه باید جا بیفته .اولش:مزه نداره

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
ادویه هاتی کارا برای قرمه سبزی داره  قیمه داره قرمه سبزیشو بگیر خیلی خوشمزه میکنه

اباس پوشیدم برم‌سر کوچه بگیرم 😁 

خوووبه؟؟؟؟ بدتر نشه؟؟؟؟

چقدر بریزم؟؟؟

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
2738

عزیزم ب نظرم هر چیزی الان ب خورشتت اضاف نکن ی 

موقع بد طعم میشه همون روغنو بگیر و نمک و فلفل و لیمو عمانی رو فیکس کن اگه ا ترکیب سبزیت مطمئنی نمیشه مشکل دیگه ای داشته باشه مگه هنوز جانیوفتاده باشه

عزیزم ب نظرم هر چیزی الان ب خورشتت اضاف نکن ی  موقع بد طعم میشه همون روغنو بگیر و نمک و فلفل و ...

اره اینم‌ممکنه ۵ تازه بار گذاشتم 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
2706