2733
2739
عنوان

مسخرم نکنین ولی دلم یهویی دختر خواست اونم نوزاد😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 30 پست
منم خیلی دختر میخوام انشالله خدا بهت یه دختر حوشگل بده .....واسه منم دعا کنید جیگگگگرا خدا به منم بد ...

عزیزم انشالله به زودی یه دختر ناز داشته باشی تو بغلت😘😘

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

ببخشید استارتر

دوستان تاپیک چجوری میره قسمت پر بازدید؟ باید صفحات زیاد بره جلو؟ اگه میشه داستان عشق قدیمی من نظر بزارید بره توی پر بازدید

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اقداپ کن.چ اشکال داره.حالا زن داداش من 2تا پسر داره شیطون و بلا بودن و پیش فعال..ولی دخترم ک دنیا اومد همه فامیل هوس دختر کزدن.چون دخترم شیرین و بانمکه.زن داداشم همیشه دسش بود بغلش میکرد.خواه خودمم 3تا پسر داره وشاغله.این ک میبینه دلش دختر میخاد و میترسه دوباره اقدام کنه پسرشه.ی خواهر دیگم ی پسر داره شوهرش گفته ی دونه دختر میخام.کلا دختر من همه رو هوایی کرده😍😍😍قوربونش برم ک امروز نبودش دلم واسش تنگ شده 😟

2728
مامان من میگه وقتی دوتا داداشامو داشته داداش کوجیکمو لباس دخترونه میپوشیده تا اینکه ابجیم دنیا میاد ...

منم پسر بزرگم موهاش بلند شده بود واسش گل سر میزدم و میبستم براش

هرکی میدید موهاشو باز میکرد از حرصم دیگه اینکارو نکردم

ماشالله ب صبرت‌.

همینو بگو 

ولی حیف از زایمان و مسخره کردن بقیه میترسم.همم اینکه میترسم سومی هم پسر بشه وگرنه وقت تلف نمیکردم و دست به کار میشدم😊😊

2740
همسرمن عاشق دختره شدیداااااا عاشقه میگه اگه دختر دار نشم انگار به هیچی تو این دنیا نرسیدم😑هیچوقت یا ...

حالا شوهر من عاشق پسر بود میگفت میدونم خدا دوتا پسر میده بهم و همینجوری هم شد

اقداپ کن.چ اشکال داره.حالا زن داداش من 2تا پسر داره شیطون و بلا بودن و پیش فعال..ولی دخترم ک دنیا او ...

کاش میتونستم.هم سنم کمه هم تامین ایندش سخته تو این دوره زمونه هم میترسم بازم پسر بشه اونوقت دیگه امیدمو واسه همیشه از دست میدم 

فعلا صبر میکنم یه چندسال بعد شاید شوهرم راضی شد زیر نظر پزشک دختر دار شیم

خداحفظ کنه دختر نازتو عزیزم دور و بریات تقصیر ندارن دخترا فرشتن واقعا😍😍

استاتر منم یه دختر ۳ ساله دارم دلم پسر میخواست الان ۷ ماهمه

خداحفظشون کنه عزیزم 

خدا تو رو یه جور دیگه دوست داره هم گل پسر داده هم گل دختر😍😍

شما ا بارداری دوباره و زایمان و عوارضش ترسی ندارید  من ا ترس اینا قید دومین بچه رو زدم

ترس که دارم ولی اگه سنم بیشتر بود و مطمئن بودم بعدی دختر میشه حتما اقدام میکردم 

2706