2733
2739
عنوان

کاربر saraporyaتشریف بیار بابت ....

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 52 پست
بهم توهین کرد منم باهاش دهن ب دهن نشدم بجاش براش توضیح دادم ...خواستم ببینم این روش جواب میده برا ای ...

بهترین کار رو کردی که دهن به دهن نشدی 

قرار نیست کسی شخصیتش پایین باشه شما هم در اون حد خودتون رو پایین بکشید 

برای انسان بد دهن هیچ روشی کارساز نیست همیشه یادت باشه دوست عزیز ☺

موفق باشی 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسف شدم....واقعا من آدمی نیستم ک ظرفیت دهن ب دهن شدن با آدمای بی ارزشو داشته باشم ...با این ی اتفاق کوچیک فهمیدم خیلی مونده تا ادمارو بشناسم ...کلا اینستامو دوساله حذف کردم زمانیکه ک میرفتم یبارم کامنت نزاشنم برا کسی چ خوب چ بد...با نینی سایتو اتفاقی آشنا شدم...خیلی تو تاپیکا دیدم ک دعوا میشه و بهم توهین میکنند...الان ک خودم بهم توهین شد نتونستم با توهین جواب بدم...ازین اخلاق خودم حالم بهم خورد ...وای از بیشعوریه بعضیااا

2731
در مورد خانواده شوهر خودم حرف زدم این خانم شد مدعی...تازه من چیز بدیم نگفتم در کل...

بعضیا خوددرگیری دارن ولشون کن

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2738