2737
2734

امپول ریه رو کی دکتر براتون تجویز کرد؟

وزن نی نی هارو هم بیزحمت بگید و اینکه تو دستگاه موندن بعد تولد یا نه؟

پیشاپیش از همه ممنونم.

آرامـــش سهــم قلبیـــست کــه در  تصرف خـــــ❤ـــدا باشد....

منم لایک کنیدبخونم ب دوستم بگم

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

۳۶ هفته و ۳ روز .

امپول ریه فک کنم ۳۳ هفته زدم 

وزن ۲۴۰۰

۲۲۰۰

دستگاه هم  نرفتند‌.

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

عزیزم من هشت ماهگی زایمان کردم نی نی هامم یک ماه داخل دستگاه بودن به دلیل عفونت روده 

آمپول ریه هم نزدم

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
2740

منم دوقلو باردارم فعلا اول راهم ولی خیلی از زایمان زودرس میترسم ...دو بار تو هفته ی ۲۴ زایمان زودرس داشتم که نموندن الانم که دوقلو باردارم ریسکش بالاتر از قبل شده ...

خدایا ممنونم ازت بابت همه ی مهربونی هات ومعجزه هات....مواظب دو قلوهام باش ❤
منم دوقلو باردارم فعلا اول راهم ولی خیلی از زایمان زودرس میترسم ...دو بار تو هفته ی ۲۴ زایمان زودرس ...

دو بار قبلی هم دوقلو باردار بودین؟ به چه روشی دوقلو باردار میشین طبیعی یا ای یو ای یا ای وی اف ؟

صلوات برای شادی روح مادرم 😔🙏
دو بار قبلی هم دوقلو باردار بودین؟ به چه روشی دوقلو باردار میشین طبیعی یا ای یو ای یا ای وی اف ؟

نه اونا دوقلو نبودن ...فقط این دوقلو هستش ‌‌...با ای یو ای باردار شدم 

نه اونا دوقلو نبودن ...فقط این دوقلو هستش ‌‌...با ای یو ای باردار شدم 

خوشبحالت  به سلامتی انشالله منم ای یو ای کردم برای بار چهارم خدا کنه انشالله این بار بگیره 

خوشبحالت  به سلامتی انشالله منم ای یو ای کردم برای بار چهارم خدا کنه انشالله این بار بگیره  ...

ایشالا میگیره عزیزم همیشه امید داشته باش ...برا من باره اول گرفت ..‌البته قبلش عصاره ی بومادران و رازیانه خورده بودم 

ایشالا میگیره عزیزم همیشه امید داشته باش ...برا من باره اول گرفت ..‌البته قبلش عصاره ی بومادران و را ...

همه کار کردم نشد ممنون انشالله