2733
2734
عنوان

اقدامی های مهر ۹۸ بیاین دور هم باشیم😘

| مشاهده متن کامل بحث + 2245 بازدید | 244 پست
عزیزم سیکلت چند روزس

منظم نیست عزیزم ،من این ماه دارو خوردم 

دوفاستون هم خوردم همیشه سه روز بعد از دوفاستون یا کمتر از سه روز پریود میشدم این ماه نشدم،دیروز بی بی زدم منفی شد و امروز اینجوری خیلی کم لک دیدم و تا به حال چنین چیزی پیش نیومده بود

میخواهم بهترین باشم 🙌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هستم امروز کیت زدم رنگش مث دفعه های قبل شد باز نمیدونم چکار کنم دیگه 

عزیزم تو اقدام یک شب در میون بعد از پاکی رو داشته باش ک خودش برگ برندس

میاد اون روزی که دستاتو بگیرم....اِرمیا  
هیچ علایم دیگه ای ندارم،و فقط امروز لک دیدم ،یهو عفونت گرفتم?اونم تو روز موعدم

خب ی بیبی بزن چطوری طاقت میارید من تا روز موعدم چنتا میزنم اصن نمیتونم تحمل کنم نزنم 

فرزندم👶سر زده باش ...مثل برفی در اول آذر ماه ..ذوق مرگم کن با آمدنت ❤ امضام ب حقیقت پیوست آذر ماه نی نی اومد تو دلم خدایا شکرت 
2728
یک ساله اقدامم ۶روزه دیگه موعدمه مطمنم پریود میشم

😔ایشالا ب زودی باردار بشی عزیزم...اصلا نا امید نباش...پلی کیستیکی؟

خب ی بیبی بزن چطوری طاقت میارید من تا روز موعدم چنتا میزنم اصن نمیتونم تحمل کنم نزنم 

من ک تا روز موعد بیبی نمیزنم چون میدونم حتی اگه نینی تو دلمم باشه منفی نشون میده

خیلی ریلکس روزاتو بگذرون تا به موعد برسی

عزیزم تو اقدام یک شب در میون بعد از پاکی رو داشته باش ک خودش برگ برندس

من نمیتونم اونطوری اقدام کنم شوهرم بچه نمیخواد ی روز تو ماهش اونم با هزار دوز و کلک بتونم اقدام داشته باشم 😣😣😣

فرزندم👶سر زده باش ...مثل برفی در اول آذر ماه ..ذوق مرگم کن با آمدنت ❤ امضام ب حقیقت پیوست آذر ماه نی نی اومد تو دلم خدایا شکرت 
2738
😔ایشالا ب زودی باردار بشی عزیزم...اصلا نا امید نباش...پلی کیستیکی؟

انشالله. والا رفتم دکتر گف تنبلی داری بعد متفورمین ولتروزل خوردم فولیکولام عالی شد ولی بازم نشد 

مامان دو قلوها 👶👶
من نمیتونم اونطوری اقدام کنم شوهرم بچه نمیخواد ی روز تو ماهش اونم با هزار دوز و کلک بتونم اقدام داشت ...

آخی عزبزم😔

خب با روشای دیگه تخمک گذاریتو تعیین کن...ترشحات و دمای بدن و این چیزا

دقیقا منم نه فقط قرص فرورال اهن هست دکتر بهم داد و بهم گفت دو ماه بعد سقطم باز برم دکتر  که هنو ...

من فروردین سقط کردم .دکتر واس خودم وشوهرم یه سری قرص ویتامین واسیدفولیک دادمصرف کردیم .گفت بعدسه ماه اقدام کن .الان دودوره هست اقدام میکنم ولی باردارنشدم .وقتی کورتاژ شدم خودشون جنین روبردن پاتولوژی که دکترم گفت فقط این پاتولوژی نشون میده بافت مول بوده یانه

منظم نیست عزیزم ،من این ماه دارو خوردم  دوفاستون هم خوردم همیشه سه روز بعد از دوفاستون یا کمتر ...

دوفاستون اگه باردار باشیم ب بچه ضرری نمیرسونه ؟؟ اخه من قبلا یکی میخوردم الان دکتر گفته شبی ۲ تا بخورم  😣

اگه عقب بندازی لقاحت دیر بوده چون تازه لک دیدی

ممنون عزیزم،پس احتمال کمی هست که نی نی توی دلم باشه😍😭😭😍

الان یعنی من باید استراحت کنم?یا کارای روزمره رو انجام بدم?

میخواهم بهترین باشم 🙌
انشالله. والا رفتم دکتر گف تنبلی داری بعد متفورمین ولتروزل خوردم فولیکولام عالی شد ولی بازم نشد  ...

من متفورمینم میخورم

سه ماهه

البته من اقدام درست حسابی هم نداشتم