2733
2739

مثلا من خودم این آهنگ گلپری جون هست 

آخرش میگه آرمین ؟ 

+ جونم 

_ اگه من زنت بشم یار و همدمت بشم اگه دعوامون بشه منو با چی میزنی ؟ 

اونم می‌گفت آخه قربونت برم کی دلش میاد تو رو بزنه 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂 منم تو عالم بچگی خودم آب میشدم میرفتم تو زمین 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 

یا وقتی جایی آهنگ میذاشتن میرقصیدن من چشمامو میبستم یه آهنگ دیگه می‌خوندم بلنداااا و میرقصیدم 😂😂😂😂😂😂😂😂 حالا فرض کن همه دارن مثلا تانگو میرقصن من دارم بندری قر میدم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 

برای شادی روح پدر عزیزم صلوات 🙏

من فکر میکردم شیطان و شیطون دو فرد جدا هستن و شیطان رئیس شیطونه😶😶😶

یاسمنم ملقب به یاسی😍🌼انشاالاه خانوم دکتر آینده🤩میشه ی صلوات براس رسیدن به اهدافم بفرستی؟😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا لعنتم كنه. انقد كارا كردم كه هرروز يادش ميفتم ميميرم از خجالت. مثلا داداشم ب دنيا اومده بود از خوشالي تو تمام عكسا اداي عقب مونده هارو دراوردم. واااي. انقدم تعداد بالا بود كسي نبود بگه دختره بي عقل قشنگ عكس بگير

رسيدن من و عشقم، و حل شدن مشكلاتمون معجزه ميخواد. خواهراي عزيزم از ته دل برامون دعا كنيد❤️💋😔
2731

همیشه فکر‌میکردم کارتون ک میده،شخصیتاش پشت تلویزیون قایم شدن،هرروز میرفتم پشت میز تلویزیونو نگاه میکردم ببینم اونجان😑

✅مشکل عزیزخدای من خیلی بزرگتر از توست💪💪

یا یه صدای بی سیم داشتم تو گوشی هروقت میرفتم بیرون پلی میکردم با صدای بلند گوشی هم زیر لباسم با اخم راه میرفتم که همه فکر کنن من پلیسم 😂😂😂😂😂😂😂😂 

برای شادی روح پدر عزیزم صلوات 🙏
2738
همیشه فکر‌میکردم کارتون ک میده،شخصیتاش پشت تلویزیون قایم شدن،هرروز میرفتم پشت میز تلویزیونو نگاه میک ...

وای حالا من چاقو میاوردم شیشه تلوزیونو در بیارم عروسک آواز خوانو در بیارم مامانم نمیذاشت من گریه میکردم😂😂

یاسمنم ملقب به یاسی😍🌼انشاالاه خانوم دکتر آینده🤩میشه ی صلوات براس رسیدن به اهدافم بفرستی؟😊

بعد کلا من بابام چون استقلالی بود اون موقع یه بازیکن بود اسمش زرینچه بود خیلیم علاقه داشتم بهش هرغریبه و اشنا اسممو میپرسید ک اسمت چیه میگفتم زرینچه

بعد مامانمو میدیدن میگفتن شقایق جان اسم قحطی بود🤣

2706