2733
2739
ارایشگری خیلی کاره سختیه اتفاقا کمر و پای ادم نابود میشه

خب من ارایشگرهای حرفه ایی که میبینم 

زیاد کارشون سخت نیست 

مثل قدیم که یک نفر هم هم ناخن لاک میزد هم شنیون میکرد هم رنگ میکرد هم ارایش میکرد هم اپلاسیون میکرد 

الان تو هرنفر تو یک حوزه هست فکر میکنم راحت تره اینجور 😁

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سختی ن منظورم اینه مناسب ی خانوم باشه 

اگه سرمایه اولیه داری شغلدخوب پر سود بگم بهت وگرنه همون کارمندای بانک درآمدشون خوبه بعدا احتیاج نداری به پول

💔دلم تنگ است و میدانم تو دیگر بر نمیگردی                بمانم هرچه خیره پشت این در بر نمیگردی                غریبی میکنم با قاب عکست ناامیدانه                      خودم هم کرده ام انگار باور بر نمیگردی ...
2728
واقعا خوبه؟؟ الن ۲۰ سالمه برم دنبالش؟؟

عزیزم بستگی به استعداد داره و اینکه ۹ای خیلی خوب امدزش ببینی 

وگرنه الان اموزشگاه های ارایشگری پر هستن از کاراموز 

حتما تحقیق کن جای خوب بری و اول تست کن ببین اصلا استعدادش داری 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
اگه سرمایه اولیه داری شغلدخوب پر سود بگم بهت وگرنه همون کارمندای بانک درآمدشون خوبه بعدا احتیاج ندار ...

من دوست دارم شاغل باشم 

درامد بانک بالاس ؟؟ میتونن از ی کارمند ساده به درجات بالاتر برسن ؟؟ خیلی شک دارم درموردش

🖤
2740
عزیزم بستگی به استعداد داره و اینکه ۹ای خیلی خوب امدزش ببینی  وگرنه الان اموزشگاه های ارایشگری ...

اره من هم عاشقشم هم استعدادشو دارمم میمیرم براش ولی کسی پشتم نیس همه مخالفن

🖤
واقعا خوبه؟؟ الن ۲۰ سالمه برم دنبالش؟؟

آرایشگری خوبه درامدشم خوبه ولی تو خیلی باید کار کنی که به درامد خوب برسی یعنی تا کارت عالی نباشه درامدت در حد معمولیه از روز اولم توقع عروس و این چیزام نباید داشته باشی اشتباهی که دوست من کرد ده میلیون داد مدرک گرفت حالا میگه من صدسال سیاه نمیرم صورت بند بندازم توقع داره بره تو ارایشگاه های معروف فقط شنیون کنه بیاد 

من دوست دارم شاغل باشم  درامد بانک بالاس ؟؟ میتونن از ی کارمند ساده به درجات بالاتر برسن ؟؟ خی ...

من دو تا دوستانم ریس بانکن و برادرم توپ تکونشون نمیده همشون از تحویل داری شروع کردن 

💔دلم تنگ است و میدانم تو دیگر بر نمیگردی                بمانم هرچه خیره پشت این در بر نمیگردی                غریبی میکنم با قاب عکست ناامیدانه                      خودم هم کرده ام انگار باور بر نمیگردی ...
برو تو تاپیکم که درآمد 1/5 با 6 تومن رو بخون جوابتو میگیری 

مرسی عزیزم

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
من دو تا دوستانم ریس بانکن و برادرم توپ تکونشون نمیده همشون از تحویل داری شروع کردن 

من خیلی دو دلمم تا الن ده بار خاستگاری کرده اخه پشتوانه مالی صفره یکسالی هم میشه کارمند بانک شده اابته بگم خیلی زرنگه شغل دومم داره 

🖤