2733
2734
منم عزیزم یکم استرس دارم دعاکنیدچیزی نباشه همش میترسم بمیرم دخترمن همش یه سالشه بی مادرمیشه..😢بخداه ...

احتمالاشیرجم شده،من بچه۱۶ماهه دارم هریک یادوماه اینطوری میشم برامن دردناک وسفت هم میشه،نگران نباش

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
فدات بشم من این چه فکراییه که میکنی، مت بهت قول میدم چیزیت نیست در ضمن اینقد این عمل پیشرفت کرده که ...

خیلی ممنون ازمحبتت..چشم حتما انشالله ک چیزی نیست😍

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂یعنی به فنا میری 😂😂😂 اگه منو میدیدی معنی چخ خیلی عمیقتر درک میکردی 😂😂😂 

😂😂😂😂😂😂وای تصورت کردم

احتمالاشیرجم شده،من بچه۱۶ماهه دارم هریک یادوماه اینطوری میشم برامن دردناک وسفت هم میشه،نگران نباش

دقیقا 

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
2731
خیلی ممنون ازمحبتت..چشم حتما انشالله ک چیزی نیست😍

فدات گلم 😘😘😘

من مطمئنم چیزی نیست 😘😘😘

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   

نمیدونم تاحالا تجربشونداشتم..اره یخورده دردناک هم هس امافقط یه سینمه همین نگرانم کرده..انشالله همینی ک شمامیگی باشه..من حتی خودموتوقبرهم تصورکردم تااین حد ذهنم مریضه😭😭😭😭

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
نمیدونم تاحالا تجربشونداشتم..اره یخورده دردناک هم هس امافقط یه سینمه همین نگرانم کرده..انشالله همینی ...

وا خدانکنه چیزی نیس گلم منم یه سینم اینطوری میشه ازشیردهیه غلط یا شیرنخوردن توتایم زیاده

2740