2733
2739
عنوان

دلم برای همسرم شور میزنه کسی هست کمک کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1000 بازدید | 73 پست
اس داده مهندس جان ب نفعته پول منو بریزی و کسیو جام نیاری وگرنه بد میبینی 

میگفتی ضیریلاما 

من یک اکستنشن کار ابرو هستم که تار ب تار برات ابرو اکستنشن میکنم..... تهران هستم اگه وقت خواستین پیام بزارین تو تاپیکام هماهنگ میشیم باهم.... کلاس اموزشی هم ک نگم براتون از مدرک و هنرجوهام... پشتیبانی هم تا کاملا وارد بشی من در خدمتتم عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم ارزش نداره بخاطر ی آدم بیمار، آرامش زندگیتونو بهم بریزید

ب شوهرت بگو ب اندازه ی گچ کاریه اون واحد بهش پول بده ک بره

تورو قرآن دعا کنید من حاجت روا شم ،الهی هرچی از خدا میخوایید بده بهتون😭😭😭
2731
گلم خط آخر رو ی بار دیگه بگو 

ببخشید بخدا حالم خوب نیست تندتند نوشتم.اس داده ب گوشی همسرم تهدید کرده خود همسرم خوابه من خوندمش حالا از ترس خودمو قهوه ای کردم همش نوشته منتظرم باش و چندبرابرش و دیه میدی و اینا

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟

نترس عزیزم گوز,فندقی داده 😁

بعدم بزار شوهرت حلش کنه تو استرس نگیر

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
خب اس چی بوده تهدید؟

گوه اضافی خورده بگیر بخواب خواهرجون به شوهرت بگو خودش به حسابش میرسه آدمی که تهدید میکنه طبل توخالیه اونیکه اهل عمل کردنه قبلش هشدارنمیده

بدترین حالت اینه که ازچشمت بیفته ولی ازدلت نه قشنگ سرویس میشی
2740

حالا يه مقدار پول بدين به اون بنده خدا، حداقل در حد خراب كاريش، بالاخره براى خرابكارى هم بايد زحمت كشيد😬

همسر من شغلش به این ثورته که یه مجتمع مسکونی یا ساختمان رو به صورت کنترات میگیزه و کارگر میذاره و سا ...

به گوشیش اس داده رو به زور خوندم 

خب حالا چی گفته لابد تهدید کرده

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
ببخشید بخدا حالم خوب نیست تندتند نوشتم.اس داده ب گوشی همسرم تهدید کرده خود همسرم خوابه من خوندمش حال ...

بگو گوه نخور ,سرت به تنت زیادی کرده مردک الدنگ , حسابت میرسم 

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕

پولشو بریزه و میتونه بره به پلیس نشون بده پیامشو ک خدانکرده بخواد غلطی کنه دستگیرش کنن

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
گوه اضافی خورده بگیر بخواب خواهرجون به شوهرت بگو خودش به حسابش میرسه آدمی که تهدید میکنه طبل توخالیه ...

معتاد شیشه کش خب میگم نکنه بلایی سرش بیاره همسرمم شدیدا ادم یه دنده ای در حدی بگه بلند شو بیا ببینم چه غلطی میکنی و اینا نکنه بهش چاقو بزنه یا فاطمه زهرا چکار کنم

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟

اون اقا اگه اهل عمل کردن بود که شیشه نمی کشید خانوم

معتاد جماعت از گربه ای ک پخ کرده باشی ام ترسوتره خیالتون راحت

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        
ببخشید بخدا حالم خوب نیست تندتند نوشتم.اس داده ب گوشی همسرم تهدید کرده خود همسرم خوابه من خوندمش حال ...

از شوهرت بپرس ببین ارازل واوباشه یا فقط زر زده اگه آدمه آشغالیه صبح برید دادسرا از دستش به جرم تهدید شکایت کنید با پرینت از اسی که داده

بدترین حالت اینه که ازچشمت بیفته ولی ازدلت نه قشنگ سرویس میشی
2706