2737
2734
عنوان

حاضرید با برادرشوهر مجردتون تو یه ساختمون زندگی کنین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1754 بازدید | 92 پست
خانوما اگه خواهرشوهرم بود همینو میگفتین😁😁

عمرا😁

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)
اینجوری خیلی سخت میشه

برا من ک نیست مث برادرمه فرق نمیکنه...یکم گند اخلاق هست ولی خب مهربونم هست‌گاهی ...فیلم میگیره میبینیم فوتبال میبینیم ...خوش‌میگذره ...البته پسر داییمه برا همین شاید سختم نیست راحتم باهاش

بعد از ۳ ماه دوباره عضو شدم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره چه اشکالی داره مگه. فقط اگه بشه از اول یه جوری طی بشه که فقط هفته ای یه روز بیاد پیش شما بهتره. ...

مطمئنم شوهرم قبول نمیکنه ببره.میگه اون بیاد پیشمون🤔

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)
2740
ولی با توجه به فرهنگ خانوادگی تون باید مراقب باشی سوتفاهمی هم پیش نیاد.

خیلی دودلم

با اینکار موافق نیستم. تبدیل میشه به وظیفه

مخصوصا از دید مادرشوهر😐

خانوما اگه خواهرشوهرم بود همینو میگفتین😁😁

مردا چون وارد جزئیات نمیشن بخاطر همین راحت میشه کنار اومد باهاشون. من خودم اونقدری که با برادرشوهرم راحت حرف میزنم و شوخی میکنم با خواهر شوهرم نیستم. چون یه حرفو هزار حرف میکنن. هر مدل نگاهتو یه جور تفسیر میکنن. هر حرفتو به یه منظور میگیرن و در کل خیلی اعصاب خرد کنن. 

خدایا خیلی خسته ام.کاش درکم کنی  
ماباهم بوديم الان جدا شديم ولي دركل خيلي باهم راحتيم

مجرد بود؟ ناهار و شام میومد پیشتون؟

2706