2737
2734

راضی بودید 

دکترتون کی بوده؟

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوتا اشنام کردن خ راضی بودن.دکترشون فرشید پر کار بود ولی مث اینک دیگ نیس درومده ازاونجا

ای وای 

دیگه دکترای دیگش چی ؟

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2728
من دوتا اشنام کردن خ راضی بودن.دکترشون فرشید پر کار بود ولی مث اینک دیگ نیس درومده ازاونجا

پر‌کار ؟

منم امدم از هزینه و مراقبتهای بعدش بدونم. 

هزینش الان‌بیمارستان نور فک‌کنم ۳ونیمه

منم امدم از هزینه و مراقبتهای بعدش بدونم. 

مراقبت های بعدشم‌اینه که تا مدتی که دکترت بگه نباید در معرض نور قرار بگیری حتی نور لامپ مراقبتای دیگشو نمیدونم

2738
من سال ۹۲ یا ۳ عمل کردم برو سایت بیمارستان همه چیوووو توضیح داده قیمتا رو هم گفته

میخوام بدونم دکتراش خوبن 

به هر حال کسی که عمل کرده باشه بهتر میدونه

میخوام بدونم دکتراش خوبن  به هر حال کسی که عمل کرده باشه بهتر میدونه

میگن بهترین دکترا رو داره

من رو دکتر هاشمی عمل کرد.دیگه نیازی ب توضیح نداره کارش

چندتا دکترم خودم و دخترمو ویزیت کردن خیلی خوب بودن

فقط پارسافر بنظرم اصلااا خوب نیس.سوادش در حد دکترای اون کیلینیک‌نیست.نود درصد مراجعینش رو شوت میکنه واسه ی دکتره دیگه بعد نبگه دوباره بیا پیش خودم.قدرت تشحیص نداره انگار

سرشم خلوته اکثرا مراجعین رو میفرستن پیش اون

میخوام بدونم دکتراش خوبن  به هر حال کسی که عمل کرده باشه بهتر میدونه

ببین من خوندم ی لازکه ی عمل لیزیک یه عمل فتولیزیک انگار.

این فتو دیگ قرینه رو باز نمیکنن . 

ولی تو لیزیک ی برش کوچیک میدن فیلماش تو اپارات دیدم.

ازهرکی هم ک پرسیدم راضی بوده از عملش چ اونک نور و نگاه عمل کرده با هزینه میلیونی چه اونیکی میلاد رایگان عمل کرده 

کلا عمل سبکیه 

اندوه بزرگی ست زمانیکه نباشی
ببین من خوندم ی لازکه ی عمل لیزیک یه عمل فتولیزیک انگار. این فتو دیگ قرینه رو باز نمیکنن .  و ...

عملش از لیزیک خیلی اسونتره. مراقبت بعدشم خیلییی کمتره

ولی هزینه ش دوبرابره.نتیجه اش اما یکیه