2737
2734
عنوان

شوهرم جدیدن میگه مهمون تو ام 😳

| مشاهده متن کامل بحث + 804 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا. ؟؟؟؟ ازین دید نگاه کنم. ؟

الان فهمیدم ظاهرا شاغل هستی , اگر قصدش مفت خوریه ! و نمیخواد از جیب خودش خرج کنه بحثش جداست , بزن دهن مهنش رو سرویس کن ! 

ولی اگر خسیس نیستو وضعش خوبه و نمیخواد مفت خوری کنه و توام وضعت خوبه میتونی هزینه رستوران رو بدی ولش کن , اشکال نداره .

چندبار تکرار کرده اگه یکی دوبار که خیلی حساسی

تا الان ۳ بار تکرار کرده و رفتیم رستوران اما اخرش به رو خودم نیووردم

اما اینجور که معلومه فردا باید به روی خودم بیارم و حساب کنم 😂

2738
تا الان ۳ بار تکرار کرده و رفتیم رستوران اما اخرش به رو خودم نیووردم اما اینجور که معلومه فردا باید ...

فردا بده و هیچی نگو دفعه بعد تکرار کرد برخورد کن.اینجور معلومه ازون تیغ زناس تو زندگی مشترک از پولت هزینه نکن نظر منو میخوای به نام خودت یه ماشین مدل بالا یا یه خونه ای زمینی چیزی بخر زبونت دراز باشه قسط میدی بعدم خرجای روزانت حتی خرید لباس و مایحتاجتو بنداز گردنش اگه کوتاهی کرد اونوقت معلومه که واقعا خسیسه و تیغ زن

فردا بده و هیچی نگو دفعه بعد تکرار کرد برخورد کن.اینجور معلومه ازون تیغ زناس تو زندگی مشترک از پولت ...

نه خسیس نیست اصلا

نمیفهمم اینکارشو

شاید دنبال محبته

نمیدونم