2737
2739
عنوان

پویان مختاری و نیلی افشار+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3005 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینکه الکی باعث معروف شدن یه سری ادمای بی ارزش میکنیم خودمون از راه تبلیغ تو اینستا پولدار میشن 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
2740
دوست داري اينجوري پولدار شي؟!

اگر ماشین زیرپام لامبورگینی با طلا باشه و دوتا ماشین دیگ ام از بنز و بی ام دبلیو و سفرام همه لاکچری باشن کیه ک دوست نداشته باشه خدایی؟ ولی ولی بخوام پول مردم رو بخورم نه یا کلاهبرداری ...

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

مامانم میگه اینا  چقدر بی خانواده ان 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
بابای نیلی نظامیه  پویانم هیچوقت از پدرش حرف نزده ...

الان دیگه عادیه

یا دزدی میکنن یا قمار

یا کارای دیگه

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

بچه ها

اینا واقعا عشقی بینشون هست یا اداشو درمیارن؟

بعد این دختره انقد همیشه لخت جلو پویان میچرخه، پویان هنوز حسی داره بهش؟

یعنی پویان با اون ریخت و قیافش، اهل خیانت نیس؟

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙
2706