2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی یا سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 46 پست
منم سزارین بودم واقعا راضیم زود پاشدم  

اخه واقعا درد نداشتم. نمیتونم تصور کنم کسی میگه ۱۰ روز تکون نخوردم....حتی هیچکس پیشم نبود . تنها بودم‌‌ 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیهوشی یا بی حسی بودین؟

بی حس

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
بیمارستانای خصوصی مثل اینکه موردی ندارن

شهر ما اصلا هيج دكتري انجام نميده حتي خصوصي 😢

شيراز انجام ميدن؟

واقعا ميخاي از سايت بري؟چرا اخه😔

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2728

قطعا اگه خدا بخاد طبیعی😍

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
سزارینم دوره نقاهتش اخه زیاده

میگن بستگی به بدن فرد داره نمیدونم والا

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
خخخخخ ،ولی میگن عوارضش زیاده 😞😞

والا من بچه اولم سزارین بودم هیچ عوارضی ام نداشت برام زودم سرپا شدم الانم دومیم تو راهه ک اونم سزارینم

مگه میشه تو باشی و من ارزوی دیگری داشته باشم  

عزیزم اگه لگنت برای زایمان خوبه 

اگه بچه درشت نیست 

اگه استانه تحمل دردت مناسبه 

مشکلات خاصی نداری برو طبیعی ... در غیر این صورت سزارین

باید بدونی هر دو زایمان درد داره خونریزی داره اذیت داره ذهنت و اماده کن 

2738
شهر ما اصلا هيج دكتري انجام نميده حتي خصوصي 😢 شيراز انجام ميدن؟ واقعا ميخاي از سايت بري؟چرا اخه😔

شیراز اره کلا پول بدی میدن دردشون پول بیشتره

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
شیراز اره کلا پول بدی میدن دردشون پول بیشتره

ميشه ماهه اخر فقط براي زايمان بيام؟ب نظرت قبول ميكنن؟😢يا بابد حتما تحت نظر باشم از اولش؟

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2706