2737
2739

مهم انتخابِ درسته، نه نوع ازدواج 

توی هر شیوه مورد های خوب و بد هست!

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تفاوتي نداره

دوطرف بايد به شناخت كافي برسن و اگه تونستند همو درك كنند، ازدواج كنن

مشكل تو معيار هاي ازدواجه نه سنتي يا مدرن بودنش

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
اگه عشق نباشه چی؟؟؟؟فایده داره اون زندگی؟؟؟

میدونی توی مراسمات خاستگاری وقتی طولانی باشه متمعا باش علاقه شکل میگیره ولی اگه شکل نگیره نباید ادامه داد چون بعد ازدواج‌هم علاقه به وجود نمیاد 

2738

من اصلا موافق این حرف نیستم که ازدواج هندونه در بسته هست با شناخت و رفت و آمد میشه یکم قاچ داد هندونه رو حداقل دید سفید سفید هست یا قرمز ...و چون کارم مستقیما با طلاق هست میگم نوع ازدواج مهم نیست پروسه شناخت مهمه ...اگر تو دوستی عشق جلوتر بره که میره اکثرا و بابت علاقه چشمتون رو به بدی ها میبندید قطعا موفق نخواهد بود ..اگرم سنتی تو 4 جلسه میرید و عقد میکنید ریسک ازدواج میره بالا ....بنابراین روش مهم نیست...با عقل پیش برید و بعد فرصت ایجاد علاقه بدید 

نوع خواستگاری اهمیتی نداره

اهمیتی نداره شما با طرف اشنا بشید یا یکی طرفو معرفی کنه و بفرسته خواستگاریتون

مهم اینه که در هر حالتی فرتی عقد نکنید😑 تا دیدید شرایط مالی و اجتماعی طرف خوبه شل نشید و بله ندید! حداقل 6ماه مداوم رفت و امد کنید  و همو بشناسید

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!