2733
2739
عنوان

امروز فهمیدم شوهرم معتاد شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1034 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه اقدامی میشه کمکم کنین.من 18 سالم بیشتر نیست نمیخوام مامانم ایناهم بفهم کسیم ندارم

با پدر مادر شوهرت حرف بزن الان تنها کاری ک باید انجام بدی اینه تحت هیچ شرایطی نزاری بچه دار بشی،

با خانواده شوهرت حرف بزن مطمئن شو اون داداش شوهرت معتاد نیست، تو سنت کمه حتما با بزرگترش حرف بزن انشالله ک نجات پیدا کنه

2731
اخه اونا خودشون باعث شدم معتاد بشه .میگم که تنهام😭

یعنی پدرومادرش معتادش کردند

شما امروز فهمیدی معتاده، امروز فهمیدی پدر و مادرش باعث اعتیادش شدند 

همین امروزم عضو شدی تایپیک زدی

چی بگم ما هم نفهمیدیم

برا سلامتی خودم و عشقم صلوات بفرستید 😘

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
امروز هم فهمیدی هم عضو شدی فوری اینجا تاپیک بزنی!!! 🤔 چ جالب😒🖐🏼

چرا زود طعنه میزنید شاید خواننده خاموش بوده تا الان حالا خواسته پست بذاره عضو شده

خدایا خودت هوامو داشته باش واسه آرامش خودم و سالم بودن نی نی تو راهیم میشه صلوات بفرستید
2740

حتما با یه بزرگترقابل اعتماد یا مشاور مشورت کن وکمک بگیر. تنهایی واست سخته تصمیم گیری

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
😐😐😐انقدم لازم نیست تو دلشو خالی کنی ها

هنوز که چیزی نگفتم دلش خالی بشه.

فقط یه کلمه بدبختی و سختی به کار بردم.

اشاره ای به نوع سختی و مدل بدبختی نکردم هنوز.

خدا برا کسی نیاره