2733
2734
عنوان

خدا بمن رحم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 72 پست
من طاقت ندارم صبر کنم برن برام آغوز پیدا کنن ویار آغوز کنم‌ ...میرم وسط طویله میشینم بزور گوسفندا ر ...

امپول فشار🤣🤣🤣

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مشهدم خخخخ اون اغوز رو بابام از تربت پیدا کرده بود گوسفند یکی زاییده بود🤣🤣🤣

😂😂🙋🏾‍♀️شاهکاری تو 

خدایی تغدیت سالم بوده آغوز و بادوم و سوپ باباپزو ...🤣

♥رو به تو سجده میکنم.....دری به کعبه باز نیست♥️
😂😂🙋🏾‍♀️شاهکاری تو  خدایی تغدیت سالم بوده آغوز و بادوم و سوپ باباپزو ...🤣

کنار اینا اونقدم فست فود میخوردم خخخخ به هیچ کسم‌نمیگفتم😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2731

تازمانی که دلت هوس میکنه بخور

من خیلی زود به زود گرسنه ام میشد اما چون تهوع داشتم نمیتونستم بخورم اینقدر دلم میخواست دلم مثلا لواشک بخواد بخورم...اما اگه میخوردم خیلی اذیت میشدم

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

فست فود میخوردم مامانم میگف چیز بد که نخوردی میگفتم نههه خیالت تخت مرغ خوردم🤣🤣🤣🤣

تازمانی که دلت هوس میکنه بخور من خیلی زود به زود گرسنه ام میشد اما چون تهوع داشتم نمیتونستم بخورم ا ...

آخی خیلی سخته

من خداروشکر میکنم آخه خودمم ضعیفم همیشه میگم اگه ویار داشتم دیگه هیچی ازم نمی موند

2738
😂 خنثی میکرده

اره😂😂🤣

[QUOTE=105045243]آخی خیلی سخته من خداروشکر میکنم آخه خودمم ضعیفم همیشه میگم اگه ویار داشتم دیگه هیچی ازم نمی موند[/QUOTE]

نوش جوووونت بخور تا اوکی هستی به خودت برس مغزیجات بخور،میوه بخور.انشالله بارداری و زایمان راحتی داشته باشی.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
[QUOTE= 105045243 ]آخی خیلی سخته من خداروشکر میکنم آخه خودمم ضعیفم همیشه میگم اگه ویار داشتم دیگه هی ...

ممنون عزیزم

ان شاءالله 🙏🙏🙏🙏🙏