2733
2734
عنوان

بياين بگين بين اينا كدوما بهتره كادو بدم؟+عكس😍✅

| مشاهده متن کامل بحث + 629 بازدید | 79 پست
هیچوقت چیز فیک کادو نده عزیزم.. یه چیز۳۰تومنی اصل ارزش داره به ۱۰۰تومنی فیک 😊👍🏻

خي يه ادكلن خوشبو اصل بگو تا همين رنج قيمت🤧🤧🤧

اكانت من و خواهرم مشتركه لطفا هى نگيد مجردى يا شوهر دارى😑🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصل

شما لازم نیست بمن یاد بدی..

خودم تاارسال کردم متوجه شدم ویرایش کردم.

ث.ص کنارهم هستند تو صفحه کلید

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
هیچ کدوم. اندازه پول کادو بزار توی پاکت . یا کارت هدیه. بهترین هدیه است.

نه نميخوام پول باشه

دوس دارم كادو باشه

اكانت من و خواهرم مشتركه لطفا هى نگيد مجردى يا شوهر دارى😑🤭
2740
شما لازم نیست بمن یاد بدی.. خودم تاارسال کردم متوجه شدم ویرایش کردم. ث.ص کنارهم هستند تو صفحه کلید

باشه حالا چرا میزنی

ميشوم بيدار و می بينم كنارم نيستی حسرتت سر می گذارد بی تو بر بالين من
خي يه ادكلن خوشبو اصل بگو تا همين رنج قيمت🤧🤧🤧

به قول خودت ادوکلن اصل یه تومن به بالاس همش😂

میتونی سمپل یا تستر بخری..

یا عصاره (پرفیوم)بخری مقدار کم...

بنظرم جعبه موزیکال هندلی بخر خییلی شیکه توهمین رنج هم هست بسته بندیش هم بسیار شیکه تو دیجی کالا ببین

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
شما لازم نیست بمن یاد بدی.. خودم تاارسال کردم متوجه شدم ویرایش کردم. ث.ص کنارهم هستند تو صفحه کلید

پریودی😂😂😂🖐

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2706