2737
2734
ممنون اوای باران جان میشه بگی از کجا میتونم دونه ای شو تهیه کنم تا همون ماه اقدام بخورم؟چون اینجا که ...

خواهش میکنم..

بله از همون ماه اقدام...حتی پریودی هم میتونی بخوری

من داروخونع گرفتم و دکتر تجویز کرد 

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم امیدوارم جواب بدی پودر اچ۸۰از کجا گرفتی

سلام گلم داروخانه

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
2731
سلام گلم داروخانه

سلام ببخشید اینو میپرسم

من یک هفتس دارم از این پودر استفاده میکنم.قبلا شقاق مقعد داشتم چند روزه باز عود کرده و درد دارم

بخاطر این پودراس؟!شما اذیت نشدین موقع مصرفش؟

سلام ببخشید اینو میپرسم من یک هفتس دارم از این پودر استفاده میکنم.قبلا شقاق مقعد داشتم چند روزه باز ...

سلام گلم نه من مشکلی نداشتم

زرین شهر خریدم داروخونه فلکه نماز  اونجا داشت

سلام خانمی خوبی

عزیزم‌من این ماه کیس ای یو ای بودم و دارو خوردم اما روز نهم ک رفتم سونو گفت فولی هات متعدده اما به ۱۰ نرسیده، دیواره رحمت هم نازکه و یه کیستم اوردی...در نتیجه ای یو ای کنسل شد و گفت دو سه ماه دیگه بیا ای وی اف

الان روز یازدهمه نمیدونم‌برم این‌ پودر اچ ۸۰ رو بگیرم بخورم یعنی موثره یا نه؟؟خیلی سردرگم‌شدم...

بهار من تویی وقتی عاشقانه در من سبز میشوی....
2738
سلام خانمی خوبی عزیزم‌من این ماه کیس ای یو ای بودم و دارو خوردم اما روز نهم ک رفتم سونو گفت فولی ها ...

سلام عزیزم....بخاطر اینکه مطمن بشی ماه بعد از روز سوم چهارم پری شروع کن به خوردن تا 13.14سیکلت...اینجوری میدونی حداقل انشالا جواب میگیری

سلام عزیزم....بخاطر اینکه مطمن بشی ماه بعد از روز سوم چهارم پری شروع کن به خوردن تا 13.14سیکلت...این ...

ممنون عزیزم

ولی گفته ماه بعد بخاطر کیستم ال دی بخورم

و ماه بعدتر هم برم برا آی وی اف

توکل ب خدا

بهار من تویی وقتی عاشقانه در من سبز میشوی....
ممنون عزیزم ولی گفته ماه بعد بخاطر کیستم ال دی بخورم و ماه بعدتر هم برم برا آی وی اف توکل ب خدا

منم پلی کیستیک بودم اتفاقا دوماه ال دی خوردم 

2706