2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب ابنا فولی رو روزی دومیل باعث رشدش میشن بعد اگ یه وقت بخوری و اینا هی بزرگ بزرگ بشه میگن کیست میشه ...

سلام وقتتون بخیر عزیزم من مجردم و دکتر حدود ۸۰ تا از این پودرها واسه من نوشته که روزی یکی مصرف کنم

حالا چی میشه فقط برای متاهلین و کسایی که میخوان اقدام به بارداری کنن باید تجویزش کنن؟ اگه زیادش کیست بیاره که من دو سه ماه مصرف کنم بیچاره میشم

رفتم سونو گفت دوسه تا کیست ریز داری و مشکل تنبلی تخمدان هم نداری ولی ممکنه مستعدش باشی و بخاطر درد زیاد پریودیم پودر سینلس رو واسم تجویز کرد با دوتا قرص دیگه 

بنظرتون خودم دوز مصرفشو کمتر کنم ؟ ۸۰ تاست مثلا یکروز در میون مصرف کنم میشه حدود ۵-۶ ماه که خب خیلی زیاده .😐

سلام عزیزم  گفت اینا کیست نبودن و تخمکات بودن بزرگ شده بودن و اماده ی باروری و چون اسپرم بهش ن ...

سلام وقتتون بخیر عزیزم من مجردم و دکتر حدود ۸۰ تا از این پودرها واسه من نوشته که روزی یکی مصرف کنم
حالا چی میشه فقط برای متاهلین و کسایی که میخوان اقدام به بارداری کنن باید تجویزش کنن؟ اگه زیادش کیست بیاره که من دو سه ماه مصرف کنم بیچاره میشم
رفتم سونو گفت دوسه تا کیست ریز داری و مشکل تنبلی تخمدان هم نداری ولی ممکنه مستعدش باشی و بخاطر درد زیاد پریودیم پودر سینلس رو واسم تجویز کرد با دوتا قرص دیگه
بنظرتون خودم دوز مصرفشو کمتر کنم ؟ ۸۰ تاست مثلا یکروز در میون مصرف کنم میشه حدود ۵-۶ ماه که خب خیلی زیاده .😐

پودراهم بخور شوهرت هیچی نمیشه ولی خودت بااحتیاط یه وقت کیست نشه و دردسر بشه برات...

سلام وقتتون بخیر عزیزم من مجردم و دکتر حدود ۸۰ تا از این پودرها واسه من نوشته که روزی یکی مصرف کنم ...

سلام عزیزم اول اینکع شاید سیلنلسی ک برای شما تجویز شده فرق میکنه و اینکه شاید دکترتون بهتر میدونه والا من تاجایی ک شنیدم و میدونم فقط واسه آقایون و خانومایی ک قصد بارداری دارن هستن 

حالا میخای عکس بفرس ببینم؟

خانوم علی آقا..👩‍❤️‍👨. مامان دوتا گل پسر آرمان، آریا👨‍👩‍👦‍👦
سلام وقتتون بخیر عزیزم من مجردم و دکتر حدود ۸۰ تا از این پودرها واسه من نوشته که روزی یکی مصرف کنم ح ...

سلام عزیزم 

سین لس گیاهیه ممکنه ب مجرداام بدن 

من روزی دوتا میخوردم ک کیست شده بودن بعدش کردم روزی یکی و اوکی شدم 

ممنون که تنهام نذاشتی نفسم 😍
شما چه تعداد مصرف میکردین؟ اخه برا من ۸۰ تا ندشتن روزی ۱ واسه همین میگم شاید زیاد باشه

من یجعبه کامل صدتایی داشتم همون حدود ۸۰ تاشو خوردم و باردارشدم دیگه ادامه ندادم 

ممنون که تنهام نذاشتی نفسم 😍