2737
2734

خیلی تعریفشو شنیدم برا نازایی و ناباروری کسی استفاده کرده و نتیجه بگیره ؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1111697/خانوما-داروی-گیاهی-اچ-80-برا-تقویت-فولی-و-تحرک-و-سلامت-اسپرم-با-قیمت-استثنایی-و-50-تومن-زیر-قیمت-بازار

اینجا یکی از خاصیتش گفته. من پروکسید پلاس برا شوهرم استفاده کردم اونم معجزه میکنه هم زنانه داره هم مردانه

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
چ تاثیری داشته بداتون میشه بهتر بگی برام فدات شم 

عزیزم برو یه تاپیک زدمو " آمادگی برای بارداری"  ببین .همسرم واریکوسل داشت آزش هم بد نبود منم سقط مکرر داشتم ....خلاصه اقدام اول باردار شدم بعدا فهمیدم که رحمم دوشاخ بوده ولی خدا به بخشندگیش دوقلوهامو بهم بخشید

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
2738
عزیزم برو یه تاپیک زدمو " آمادگی برای بارداری"  ببین .همسرم واریکوسل داشت آزش هم بد نبود منم سق ...

عزیزم علت سقطات چی بود ؟

خدا حفظشون کنه بچه هاتو انشالله 

عزیزم علت سقطات چی بود ؟ خدا حفظشون کنه بچه هاتو انشالله 

ممنونم گلم😘😘تا قبل زایمان فکر میکردم لقاح ضعیفه به خاطر واریکوسل همسرم سر عمل دکتر گفت رحمت دوشاخ هستش و هر یک از قل ها تو یه شاخ لانه گزینی کردن و شانس آوردی تا ۳۳ هفته دوام آوردی به گفته دکترم بارداریه دوقلویی با رحم دوشاخ معجزه هستش 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
ممنونم گلم😘😘تا قبل زایمان فکر میکردم لقاح ضعیفه به خاطر واریکوسل همسرم سر عمل دکتر گفت رحمت دوشاخ ...

خداروشکر که سالم بدنیا اومدن. ببین هروقت خدا یه چیزی بخاد میده حتی اگه ممکن نباشه

برامنم دعاکن خواهر .تو یک مادری شاید دعات اجابت بشه  

خداروشکر که سالم بدنیا اومدن. ببین هروقت خدا یه چیزی بخاد میده حتی اگه ممکن نباشه برامنم دعاکن خواه ...

دقیقا منم به این اعتقاد پیدا کردم تا خدا نخواد هیچ برگی از شاخه کنده نمیشه پ، انشالله خدا بهت فرزند/فرزندان سالم میبخشه 😘😘😘

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
کسی جواب نمیده ؟ پودر اچ 80 کسی خورده تا الان 

عزیزم من استفاذه کردم

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
2706