2733
2734
عنوان

بعداز ظهر وسایلامو جمع میکنم میرم خونه مادرم

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 51 پست
دوست من قانونی ۱ سال طول کشید پسره هم تو یکسال بیشترشو یا شکونده بود یا فروخته بود ، فاکتور داری ازش ...

اره فاکتور دارم نه بابا اون دفعه  ۱ هفته ای وکیل حکمو گرفته بود برام 

اره راه سختیه بی نهایت 

من خودم طی کردم البته بچه ندارم.ولی قانون افتضاحه. اگر شوهرت اصلاح پڌیره همون انرڗی رو بزار واسه درست کردنش. اگرنه خیلی بدتر از این حرفهاست ،طلاق ارزشش رو داره سختی بکشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم طی کردم البته بچه ندارم.ولی قانون افتضاحه. اگر شوهرت اصلاح پڌیره همون انرڗی رو بزار واسه درس ...

اره واقعا ، دوستم همیشه میگه ، میگه کاش اون لج بازی هایی که کردم رو نمیکردم ، این همه هزینه کرد دستشم جایی بند نیست 

2728
من خودم طی کردم البته بچه ندارم.ولی قانون افتضاحه. اگر شوهرت اصلاح پڌیره همون انرڗی رو بزار واسه درس ...

اره دیگه اصلا دوسش ندارم هرچی از دهنش درمیاد بهم میگه بدترین فحشها دارم ازار روحی میشم

2740
اره واقعا ، دوستم همیشه میگه ، میگه کاش اون لج بازی هایی که کردم رو نمیکردم ، این همه هزینه کرد دستش ...

اره بابا از ششصد تا سکه ۶تا سکه داد قانون به من و شش ماهی یه دونه و گفچ خوش اومدی. هیچ چیزیم واسه شوهرگ نبرید

اره واقعا ، دوستم همیشه میگه ، میگه کاش اون لج بازی هایی که کردم رو نمیکردم ، این همه هزینه کرد دستش ...

مثلا چه بندی؟مگه نمیتونه مهریه بگیره شوهرم کارمنده حقوقشو توقیف میکنن

از رفتنت پشيمون ميشي چون راه درستي نيست 

از بزرگترا و دكتراي مشاور كمك بگير لااقل چند نفر مشكلتو بفهمن شايد بشه حلش كني 

طلاق آخرين راه حله 

اونم با يه بچه ، چون بچه داري نميتوني واقعا ازش جدا شي بخاطر بچه همش درگير و اعصاب خوردي پيدا ميكني پس اون موقع هم راحت نميشي پس به فكر راه حل باش لااقل مستقلي و مشكل داري ولي اونجوري مشكلاتت نوعش فرق ميكنه 

تو اين جامعه 

كار پيدا كردن و خرج دو نفرو دادن واقعا سخته 

تو کنار منی نمی ترسه دلم   
2706