2733
2734
عنوان

شوهرم قهر کرد الان رفت خونه مامانش

| مشاهده متن کامل بحث + 1894 بازدید | 118 پست
بنظرم ادما بی دلیل اعتراضی نمیکنن وقتی گفته همیشه غذا دیر اماده میکنی بنظرم این رو در خودتون اصلاح ...

ماامانم همیشه میگه تمام فامیل میگن از بابای من تمیزتر ارومتر منطقی تر باحوصله تر وجود نداره تومردا...مامانم تاحالا ی جوراب بابامو نشسته ...اما همیشه سراینکه غذا سروقتش اماده باشه تذکر میداد ..حتی اب دوغ خیار ا تخم مرغ میگف همونم سروقتش بیار اصصلا مهم نیس چیه 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
عزیز جان سکوت میکردی دیشب شب کار بوده درک کن که بی خوابی آدم رو کلافه میکنه فکر میکنم بیشتر موقعه ها ...

اصلان بی خواب نی خوابش نمی یومد سرم دادزد گفت فردا نیا خونه  خیلی بده😭

خدایا بابت هر لحظه هرثانیه ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر من حق رو به شوهرت میدم والا منم اگه تا صبح شیفت باشم بیام خونه غذا جلوم نذارن یا دیر بزارن عصبی میشم ماها انسان بالغیم باید بدونیم ک هرکس تو زندگی وظایفی داره حقوق زن و مرد هم‌کاملا برابره اینکه وظیفه مرده کار کردن مال عهد دقیانوس بود الان زن و مرد کنار هم هستن ن مقابل هم اگر شما کار همیشه ک دیر غذا اماده کنی پس بدون ایراد از شماست اگه همین یکبار بوده به همسرت گوش زد کن ک یبار صدبار نمیشه وسلام 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2731
استارتر من حق رو به شوهرت میدم والا منم اگه تا صبح شیفت باشم بیام خونه غذا جلوم نذارن یا دیر بزارن ع ...

چی بگم‌ کلا بهونه میگره اشکمو در میاره

الان رفتم ازش معذرت خواهی کردم اعصابش خوردبو بهم همه چی گفت بهدشم گفت در ببند برو بیرون منم در بستم ...

نه دیگه .فعلا بیخیال شو ...هی نرو بیا

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
فعلا با شوهرت بحث نکن جلو چشمشو نباش برو بیرون حال و هوات عوض شه شب برگرد برو‌خونت و از دل همدیگه در ...

شب کار شب خونه نیست گفت نیا نمیخوام ۲۴ ساعت ببینم  😓

2738

دیگه انقدر خودت رو کوچیک نکن لطفا

گریه ینی چی

معذرت خواهی هم نکن

جایی هم نرو خونه بمون با آرامش بگو اگر اذیتی تو برو 

کار تو انقدر بد نبوده که مستحق این برخورد باشی هر چند که درست تر بود وقتی همسرت شب کاره تو خونه شرایط آرامشش رو فراهم می کردی

وقتی گریه می کنی و هی عذرخواهی اون بیشتر خودش رو محق می دونه

هیچ وقت از قهر شوهرت نترس چون اینو دستش میگیره و اینجوری مدیریتت می کنه

نه در این مورد خاص کلا همیشه سعی کن از نظر عاطفی انقدر مستقل باشی که رفت خونه مامانش انقدر بهم نریزی

اون باید بهت احترام بزاره هر چند آدم خودش باید شرایط رو طوری پیش ببره که مورد بی احترامی واقع نشه خودتم بهونه دستش دادی

پیشش گریه نکردم

خوب کردی الانم خیلی خونسرد باش 

برو دوش بگیر 

اصلا اتفاقی نیوفتاده به نظر من یه خورده در این مورد بی تجریه عمل کردی

بهش زمان بده خودش میاد عذرخواهی تا زمانیکه ازت عذرخواهی نکرده به هیچ وجه سمتش نری 

شامتم به موقع درست کن حاضر شد سفره بنداز فقط یکبار  با احترام بگو شام حاضره دیگه نری دنبالش که بیا بخور

خورد خورد نخورد نخورد تو نباید خوشحالیتو و آرامشتو به همسرت گره بزنی 

که اگر حالش بد بود خواست خودشو خالی کنه تو رو بهم بریزه

خونه نیست رفته خونه مامانش

بهتر

اصلا برات مهم نباشه

اصلا در دسترسش نباش پیام اینا نده 

وقتی در دسترس نباشی اون میاد سمت تو 

متاسفانه ما آدما جنبه توجه رو نداریم تا یکی بهمون توجه میکنه خودمون رو گم می کنیم

حتما بعدش که آشتی کردین خیلی محترمانه بهش بگو 

من باید زودتر ناهار رو می ذاشتم اینجا کوتاهی از من بوده اما رفتار تو هم خیلی کودکانه بود

خیلی بهتره جای قهر کردن با هم صحبت می کردیم و حلش می کردیم

بهتر اصلا برات مهم نباشه اصلا در دسترسش نباش پیام اینا نده  وقتی در دسترس نباشی اون میاد سمت ...

بهش گفتم معذرت خواهی هم کردم ولی از خودش در امده