2737
2739

من اسم دخترم هلما گذاشتم،عربی نیس،به معنی دختر زبر و زرنگ..

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭

وقتی از مقایسه دوچیز صحبت میکنیم باید صفت+تر بکار ببریم نه صفت خالی:

حلما قشنگتره یا رضوانه؟ .

خیلی خودمو کنترل کردم آروم توضیح بدم...

شوخی کردم. ناراحت نشی استارتر اخه تو نی نی سایت خیلیا اینطوری میگن درک نمیکنم چرا؟ زبون مادریمونه اخه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر منظورت عربیه ک هیچ، ولی حلما مذهبی نیس فقط اسم عربیه 

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   
2738
هر اسمی جز حلماااااا.... مسخره ترین اسم ممکنه

بع نظر شما مسخرست به نظر من زیباترین و کاملترین اسمه

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
ولی حلما عربیه

حلما عربیه به معنی صبور ..ولی هلما عربی نیس،یونانیه..معنیش ستاره درخشان،دختر زرنگ..

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭

خوب اسم مهم اینه معنی خوبی داشته باشه

الان اویس یه اسم پسرونه است خیلیا هم میزارن رو بچشون به خاطر اویس قرنی

اما معنیش میشه گرگ

یا اسم حسام به معنی شمشیر تیز وبرنده هست

مهم اینه معنی خوبی داشته باشه حالا فارسی یا عربی بودنش چه فرقی میکنه

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت