2733
2734
عنوان

محمد محسن عزیزم

| مشاهده متن کامل بحث + 14247 بازدید | 112 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی بمیرم برات.خیلی ناراحت شدم خانمی.با خدا حرف بزن و دردل کن تا سبک بشی.خدا همیشه کنار ماست و ما رو دوست داره.همیشه کنار خودت حسش کن ارومتر میشی.اینکار به من خیلی ارامش میده وقتی باهاش حرف میزنم و حسش میکنم.دیگه نمیدونم چی بگم.اگه بگم حست میکنم درکت میکنم دروغ گفتم.کسی نمیتونه دردتو بفهمه مگه اینکه خودش کشیده باشه
میشه برای کامل خوب شدن نی نی من دعا کنید و یه صلوات بفرستید خاله ها؟ اللهم صلی علی محمد و آل محمد
خدا صبرتون بده خانومی
خدایاااا تو زیباترین حضور زندگی منی😍(سلام بر ابراهیم ❤️)مردی از تبار ✨نور و ایمان ✨که در سخت ترین روزهای زندگیم ناجی من شد 🙂(شهید ابراهیم هادی)برای روح بزرگش صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ، ایشالا که حاجت روا باشی🙏
2731
سلام صمیمانه متشکرم از همدردیتون پسرم مشکل قلبی داشت بعد از عمل چشمای قشنگش رو باز نکرد www.nastar ...

منم ۲ سال پیش داغ دخترمو دیدم.....

سوزش قلبت رو حس میکنم.....

سنگینی غمت رو میفهمت......

چاره ای هم نیست.....

باید زندگی کنیم چون فعلا زنده ایم......

گر خداوند من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.....
منم ۲ سال پیش داغ دخترمو دیدم..... سوزش قلبت رو حس میکنم..... سنگینی غمت رو میفهمت...... چاره ای ...

عزیز دلم ... من تو این هفت سال همین رو فهمیدم . و اینکه حتما حکمتی بوده. نمیتونم بگم خدا بهت صبر بده چون بی رحمانه ترین جمله ای که میشه به یه مادر داغدار گفت. الان یه جفت دوقلو پسر دوساله دارم ولی لحظه ای نیست محمد محسنم رو فراموش کنم . هر لحظه و هر روز باهاش زندگی میکنم 

شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز
عزیز دلم ... من تو این هفت سال همین رو فهمیدم . و اینکه حتما حکمتی بوده. نمیتونم بگم خدا بهت صبر بده ...

ای جونم

چه خوب که خدا دوباره دامنتو سبز کرده....

هرچند که بچه ای جای بچه ی دیگه ای نمیاد.....

هر کس جای خودشو داره و به اندازه خودش عزیزه...

برای منم دعا کن که دخترم صحیح و سالم به دنیا بیاد تا شاید با در آغوش گرفتن این دخترم غم از دست دادن دختر اولم کمی قابل تحمل بشه.....

گر خداوند من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.....
ای جونم چه خوب که خدا دوباره دامنتو سبز کرده.... هرچند که بچه ای جای بچه ی دیگه ای نمیاد..... هر ...

بارداری؟؟؟ 😍😍 خیلی خوشحال شدم برات . ان شالله که خوب و سالم به دنیا میاد و زیر سایه پدر و مادرش خوشبخت میشه .. خونه ات هم پر از هیاهو و خنده بشه 😘😘 عزیزم خیلی خوشحال شدم برات 

2740
بارداری؟؟؟ 😍😍 خیلی خوشحال شدم برات . ان شالله که خوب و سالم به دنیا میاد و زیر سایه پدر و مادرش خو ...

عزیزم خدا به دلت صبر بده منم دو تا از بچه هام فوت کردن منم به خاطر بیماری بود فوت بچه هام خدا به دل هممون صبر بده خوشحال شدم جاش زود سبز شده و عوض یکی خدا دوتا گل جاش بهت داده من سه تا بچه داشتم الان فقط یه دونه دارم کاش خدا جای بچه های منم سبز کنه 

عزیزم انشالله دو تا بچت زیره سایه ی پدر و مادر بزرگ شن و خدا همیشه به همه تون سلامتی بده 

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲
عزیزم خدا به دلت صبر بده منم دو تا از بچه هام فوت کردن منم به خاطر بیماری بود فوت بچه هام خدا به دل ...

ناراحت شدم برای از دست دادن گل های قشنگت ...امیدوارم خیلی زود خدا جاشون رو برات سبز کنه و زیر سایه پدر و مادرشون خوشبخت بشن

یه دنیا تشکر دوستم 😘💐💐

من پسر دومیم که اومد جای خالی پسر اولیم که فوت شده بودو خیلی پر کرد برامون ولی پسر دومیم فوت شد خدا نخواست بمونه کاش جاش سبز بشه نمیدونی چه قدر دلم بچه میخواد

2706