2733
2734
عنوان

شما بودین شکایت میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 50 پست
گفته این چه شاگردیه ک داری  چقد خانواده پول پولی داره ک میخان شکایت کنن

اینارو مربیت از خودش در آورده فکر کنم. بعدم به حرف مفت بها نده

من یبار با لیزر سوختم بهشون گفتم اگه لکی چیزی بمونه ازتون شکایت میکنم اتفاقا تاپیک هم زده بودم. رفتم خودش برام پماد و اینا نوشت و برام خرید با پول خودش و خوب شدم و بازم پیششون میرم

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
وای دو یو وانت آس تو بیت یو؟ اسمت چرا بیتمی هست؟    

اکثر دوستام بیتمی صدام میکردن اسمم بیتاس 😁

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از شخص مربی که شکایت نمیکنی از باسگاه شکایت میکنی. یا اول برو باهاشون حرف بزن رگو من پول بیمه و هزین ...

درست میگی من از خودش اصلا نمیخام  حتی شوهرم گف بهشون اگ هزار تومن از شما بخان بگیرن ما نمیخایم اون پولو. ولی بازم کلی دیروز منو چزوند کلی گریهه کردم 

2728
اینارو مربیت از خودش در آورده فکر کنم. بعدم به حرف مفت بها نده من یبار با لیزر سوختم بهشون گفتم اگه ...

من دارم کارای مربیگریمو انجام میدم  امتحانم با مربیمه بهم دیروز گف کارت پیش من گیره  مثلا تهدیدم کرد .... باز خدا پدر اون دکتر تورو بیامرزه شرف داشته

درست میگی من از خودش اصلا نمیخام  حتی شوهرم گف بهشون اگ هزار تومن از شما بخان بگیرن ما نم ...

مظلوم گیرت آوردن هاااا

گریه چیه از هیچی نترس و خجالت نکش برو حقتو بگیر

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
مظلوم گیرت آوردن هاااا گریه چیه از هیچی نترس و خجالت نکش برو حقتو بگیر

از دیروز استرس دارم میگم باخودش میگه این ادم بدیه 

پس اگ لازم شد فردا شکایت میکنم حتما 

2738
 من دارم کارای مربیگریمو انجام میدم  امتحانم با مربیمه بهم دیروز گف کارت پیش من گیره  ...

بهش بگو کارم پیشت گیر نیست اگرم بخوای چوب لا چرخم کنی از تو هم بخاطر اعمال نظر شخصی و بی ربط به مقوله شکایت میکنم و راحت میرم جای دیگه امتحان میدم. و بگو من از تو شاکی نیستم که کاسه داغتر از آش شدی. برای ورزش و سلامتیم هزینه کردم. و وظیفه ی محرز باشگاه سما قبول مسئولیت و خسارته. اگه شکایت کنم اعتبارتون میره زیر سوال و برای خودتون بدتره پس شما به وظیفتون واقف باشین تا شکایت نکنم

بگو اتفاقا میخواستم صرف نظر کنم ولی با رفتار خیلی بدی که ازت دیدم مصمم شدم حتما پیگیر حقوقم باشم . مردم چه طلبکارن!!!

بهش بگو کارم پیشت گیر نیست اگرم بخوای چوب لا چرخم کنی از تو هم بخاطر اعمال نظر شخصی و بی ربط به مقول ...

ایول خوب میتونی  جواب بدی من وسطش گریم میگیره اه حالم از خودم ب هم خورد ☺😁 باشه همینا رو حفظ میکنم 

ایول خوب میتونی  جواب بدی من وسطش گریم میگیره اه حالم از خودم ب هم خورد ☺😁 باشه همینا رو ...

عزیزمممم گریا ات نگیره اگرم فکر میکنی استرست زیاده تنها نرو با یه دوستی چیزی برو که سرو زبون دار باشه 

عزیزمممم گریا ات نگیره اگرم فکر میکنی استرست زیاده تنها نرو با یه دوستی چیزی برو که سرو زبون دار باش ...

خیلی ممنونم ازت بانو😙واقعا اینکه اینجا پرسیدم و کمکم کردی خیلی حس بهتری دارم فکر میکردم کار اشتباهیه کارم 

2706