2737
2739

من قبلا دروغکی ۳-۴ سال اضافه تر می گفتم 

چون بعضیا شعور نداشتن فک می کردن چون زود ازدواج کردم حتما با شلاق و کمربند به جونم میوفته یا به زور شوهرم دادن ، البته بعضیا 

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️

دکتر هلاکویی همیشه میگه سال تولدتون رو بگید جای اینکه سنتونو بگید. 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشخصه بخاطر سن گرایی مردم

شما دقت کن اگه به مسئله ای باشه طرف 18 سالش باشه بیاد بهترین راهکار هم بده مردم بجای اینکه به راهکارش فکر کنن میان میگن تو لازم نیست نظر بدی بچه جون!!!

درصورتی که اگه یه فرد 50 ساله بدترین راه حل رو بده به واسطه سنش راه حلش کاملا قابل قبول دونسته میشه!

اینکه بزرگتر میگن بخاطر سن گرایی مردم ولی اونیکه کوچکتر میگه بخاطر نداشتن اعتماد به نفس معمولا

من میتونم دوست خوب تو باشم:)
من کلا به هرکی سن واقعیم رو میگم میگن وایی چقد بیشتر نشون میده  ۲۴ سالمه  انقدر این حرف ر ...

جالبه قانع شدم

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود
2728
مشخصه بخاطر سن گرایی مردم شما دقت کن اگه به مسئله ای باشه طرف 18 سالش باشه بیاد بهترین راهکار هم بد ...

به نکته خوبی اشاره کردی

چرا؟

چهل سالمه . و نمی دونم چرا؟

از کوچکی استخون بندیم بزرگ بود  و همه می گفتن بزرگ تر از سنت به نظر میای و من کلی ذوق می کردم

ولی همین کار دستم داد والان زجر می کشم سختی های زندگیک هم پیرم کرده شاید چون از جونیم لذات نبردم سنمو کم میگم نمیدونم

دخترم عاشقتم
2738
چهل سالمه . و نمی دونم چرا؟ از کوچکی استخون بندیم بزرگ بود  و همه می گفتن بزرگ تر از سنت به نظ ...

هر سنی زیبایی خودش رو داره. تو سن شما آدم بالغ و پختس و دیگه اشتباه نمیکنه. این خودش خیلی خوبه

هر سنی زیبایی خودش رو داره. تو سن شما آدم بالغ و پختس و دیگه اشتباه نمیکنه. این خودش خیلی خوبه

اخه من 41 سالمه یعنی اول مهر تموم  میشه دخترم امسال میره مدرسه و  پنج سال و نیم هم بچه نداشتیم یعنی 29 عقد و 30 عروسی 

دیروز همسایه منو دیده میگه همین یه بچه رو داری میگم اره میگه ازدواج دومته؟ میگم چرا ؟ میگه اخه خیلی بیشتر بهت میاد   

دخترم عاشقتم

درست زیبایی خودشو داره ولی اغالب کسایی سنوشونو  دروغ می گن که درست و حسابی از سنشون لذت نبردن

دخترم عاشقتم
اخه من 41 سالمه یعنی اول مهر تموم  میشه دخترم امسال میره مدرسه و  پنج سال و نیم هم بچه ندا ...

به اون چه آخه. من بودم خیلی شیک و مجلسی میگفتم به شما مزیوط نیست.و اصلا اهمیت نمیدادم. در عوضش تو سنی بچه دار شدی که کلی تجربه برای تربیت بچه داشتی. و از اینجا جوونیت حسابی لذت بردی. نه مثل خیلی از خانمهایی که تو سن پایین ازدواج میکنن تو ۴۰ یادشون میفته شیطنت نکردن

درست زیبایی خودشو داره ولی اغالب کسایی سنوشونو  دروغ می گن که درست و حسابی از سنشون لذت نبردن

چقدر قشنگ بود حرفت . من یهو سن واقعیم تو کلاس بین پسر و دختر گفتم بعد گفتم وای چرا راستش گفتم دلم میخواست بگم ۲۵ چون از ۲۰ سالگیم لذت نبردم من ۳۳ هستم . الان نمیدونم چکار کنم قبلنا دقیق سن واقعیم میگفتی اما تازگی انگار خودم و ۲۰ اینا دوس دارم ببینم بخاطر لذت نبردن از زندگی