2733
2739
عنوان

خانم‌های شاغل به کار خونه میرسین آیا؟!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1686 بازدید | 122 پست
از 7 صبح تا ساعت 2.15 تقریبا ساعت 3 میرسم خونه.یه پسر سه ساله هم دارم همه کارارو تو وقتش انجام میدم ...

من میرسم خونه ساعت ۶ هست

انقدر خسته‌م که فقط هسته‌ای دو شب غذا درست میکنم و فقط دلم استراحت می‌خواد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دونفری که باشه به همه چی میرسی

ما ک مشکلی نداریم

غذا باهم درست میکنیم

خونه آخر هفته با هم مرتب میکنیم

لباس هم هرکس حوصله داشته باشه مال هر دونفرو میشوره

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2731
من میرسم خونه ساعت ۶ هست انقدر خسته‌م که فقط هسته‌ای دو شب غذا درست میکنم و فقط دلم استراحت می‌خواد ...

وااای تا 6 خسلس زیاده که .حق میدم بهت خسته باشی

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.

منم اصلا نمیرسم یعنی فرصت نمیکنم یه نیم ساعت واسه خودم برسم

بچه ام 22 ماهشه خیلی به خودم وابسته هست شوهرمم اصلا کمک نمیکنه از وقتی میرسم فقط با من میپلکه یه جایی رو جمع میکنم آقا میره اونطرف رو خرابکاری میکنه 

بدجوری افسار زندگیم از دست رفته 

گروه آبی وزن اولیه ۷۵ _ وزن هدف ۷۱🤗۶۵🤗۶۰برسم میرم رو ابرا 
2740
من‌مجردممم ولی به هیچ کار نمیرسمم جز بیرون رفتنننن خستم وقتی میرسم ساعت کاریممم کمه 

حالا فکر کن بخوای به کارهای خونه هم برسی. خونه پدری خیلی خوبه والا هیچ مسئولیتی نداره آدم 

باید برنامه ریزی کنیم دیگه اگر روز قبل کارای فرداتون رو روی کاغذ بنویسید گیج نمیشید و کم کم همش رو انجام میدین من کلا نوشتن رو دوست دارم و برنامه هام رو روی کاغذ تنظیم میکنم

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk
2706