2733
2739
عنوان

من که باورم نمیشه این همه آدم یهو عشق پزشکی و دارو و دندون شده باشن....

| مشاهده متن کامل بحث + 1665 بازدید | 133 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما که مشکل مالی نداری بیا برو ارشد خارج از کشور بخون...نمیشه؟ بنظرم خیلی بهتره....

خودم ارشد دارم عزيزم گفتم ك روابط بين المللل

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
اخه دانشگاه رفتن ب هر قيمتي نيست عزيزم نگاه كن دادش من رفت مهندسي برق تو يه دانشگاه سطح پايين چهار ...

من میگم ادم اگر زمینی چیزیم داره بفروشه دندون بخونه ازاد یا خارج از کشور والا بعدش برمیگرده سرمایش از این اوضاع بهتره د ه سال دارم کار میکنم کوفتم ندارم

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
2728
اخه دانشگاه رفتن ب هر قيمتي نيست عزيزم نگاه كن دادش من رفت مهندسي برق تو يه دانشگاه سطح پايين چهار ...

من کلا اعتقاد دارم هرکسی اصلا نباید درس بخونه مگه مملکت چقدر به مهندس و دکتر نیاز داره؟ پس نیاز به سایر شغل ها چی میشه. چرا اتفاقا اگه اینقدر رشته ها فراگیر نمیشد تو مملکت ظرفیت ها پایین بود الان هرکسی هر رشته ای بود مرتبط باهاش سرکار بود....همین داداش شما مثلا. تو همه جای دنیا اینجوریه فقط ایرانه که اینقدر دانشگاه داره و گند زده تو وضع مملکت. در کل بهت حق میدم حرفت درسته. من خودمم مهندسی خوندم البته الان هم ارشدم ولی میدونم برای رشته من هم کاری نیست به اون صورت.

2738
من کلا اعتقاد دارم هرکسی اصلا نباید درس بخونه مگه مملکت چقدر به مهندس و دکتر نیاز داره؟ پس نیاز به س ...

البته حرفتون درسته ولی ایران در حال حاظر از نظر تعداد پزشک واقعا کمبود داره

و کمبودی که هستش باعث شده پزشکا قیافه بگیرن

آخرین اماری که داشتن نشون میده ایران عقب افتادس

خودم ارشد دارم عزيزم گفتم ك روابط بين المللل

بیا برو دکتری اونور بخون قدر آدم هم میدونن اگه زحمت کش هم باشی که با دانشگاه به این خوبی قطعا هستی ایندت  هم تضمینه.

شما که به امید خدا قراره پزشک بشین و پرستاریشم آوردین

امید وارم 😁 کاش میشد اول از ایران میرفتم خواهرم میخواست برا فوق پذیرش بگیره برام دانشگاهای اونور ولی دوس نداشتم اون رشته رو ادامه بدم 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
2706